reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Miniu ja w trakcie stymulacji i po punkcji miałam wahania nastrojów, myślę że nie łatwo było ze mną wytrzymać :-D, po punkcji trochę mnie bolało ale znośnie, tylko byłam zakręcona zanim pewnie wszystkie leki podane przy znieczuleniu przestały działać a na drugi dzień normalnie funkcjonowałam :-)
 
reklama
Montana8 jesteś we Wroclawiu w invimedzie?

Byłam, ale uciekłam, parę stron wcześniej pisalalm dziewczynom dlaczego nie bylam zadowolona. Teraz leczę się w GMW w Opolu i jestem naprawdę milo zaskoczona. Chyba nawet wczoraj z rana napisalam historię odnośnie mojej przygody w Invimedzie w Wrocku.
A co do stymulacji ja to czulam się naprawdę bardzo dobrze, ani nie przytylam, ani nie mialam humorkow, nic kompletnie sie nie dzialo. Po punkcji brzuch lekko bolal ale to w dniu zabiegu, zaś pozniej az z 5 dni bylam nadeta jak balonik, ciezko mi sie oddychalo, chodzilam jak staruszka, lekarz powiedzial ze to lekka hipeka. Choc kazal mi codziennie mierzy brzuch i sie wazyc bo gdyby objawy sie nasilily to podejrzewam ze skonczylo by sie w szpitalu, ale tak poza tym cala procedure od stymulacji az do testowania wspominam bardzo dobrze :tak:
 
Bibi - przykro mi. Szkoda cyklu, pieniędzy... Następnym razem się uda!!!

dziewczyny, już donoszę co u mnie: byłam dzisiaj na podglądanku. 6 dużych pęcholi po 12,13mm i cała masa mniejszych poniżej 9mm, estradiol 1054. Mój gin cieszy się, że te mniejsze spowolniły wzrost, bo byłoby ich za dużo. Ja dalej się martwię:( Dostałam dodatkowo cetrotide na 2 dni i kolejna wizyta we wtorek
Dziewczyny, u mnie stymulacja trwa dopiero kilka dni a już mam wydęty brzuch. Byłam wczoraj na zlocie rodzinnym i 2 osoby zapytały czy jestem w ciąży???!!!!!
 
MARZEC:

10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
10.03.2014 AniaM81 wizyta usg
10.03.2014 KasiaMakaronik wizyta - USG leniuszka
10.03.2014 anuszka: trzecie podglądanko

11.03.2014 Wanesska podglądanko
13.03.2014 anuszka ? punkcja?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
17.03.2014 godz. 19:00 Mada wizyta kwalifikacyjna
18.03.2014 godz. 11:00 Agaawa wizyta kwalifikacyjna Opole
18.03.2014. kasik36 wizyty kontrolne i ustalenie dalszego planu działania (genetyk i gin)
18.03.2014 ilka_a wizyta przed crio
19.03.2014 godz. 14:00 _Infinity_wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
 
Ostatnia edycja:
KasiaMakaronik, kciuki od rana zaciśnięte za Ciebie i Twojego leniuszka żeby wszystko było w porządku :tak:

AniaM, za śliczny widok na USG :tak:

Genna, obyś nie musiała dłużej czekać i mogła zacząć od razu stymulacje ;)

Anuszka, za podglądanko :)
 
Ostatnia edycja:
A ja na początku stymulacji miałam jakieś wahania nastroju, ale po kilku dniach przeszło. Chyba organizm się przyzwyczaja. Brzuch boli czasem jak na @ czasem jak przy owu a tak to jest ok. Może trochę przy schylaniu boli. Nie przytyłam ale spodnie delikatnie mnie opinają, pewne trochę się zmienił obwód ale nieznacznie.

Bibi
dziwna sytuacja u ciebie.
Ja usg i badanie Estrad.miałam w 5, 8 i dziś w 11 ds
 
Ostatnia edycja:
Genna - trzymam kciuki żeby wizyta była udana i żebyś mogła rozpocząć stymulację:)
Ania - udanej wizyty i pięknego zdjęcia maluszka na usg:))
KasiaMakaronik trzymam kciuki oczywiście za Twoją wizytę i obyś usłyszała fantastyczne wieści dzisiaj:-)
Anuszka - powodzenia na podglądanku:)

taka piękna pogoda, że nie chce się w pracy siedzieć. :-(
 
reklama
Genna kciukasy za udaną wizytę, żeby wszystko poszło po Twojej myśli:-)

AniaM niezapomnianego widoku fasolki podczas usg :tak:

KasiaMakaronik za Ciebie dzisiaj szczególne kciukasy trzymam już od rana. Wczoraj w kościele nawet modliłam się za Was. Wierzę w ten CUD. Czekamy na dobre wiadomości:tak::-):tak::-):tak::-):tak:
Anuszka niech pęcholki będą już gotowe :-)

Heiza
w mojej głowie nie siedzi to o czym pisałaś bo ja po pierwsze nigdy nie miałam mrozaczków a po drugie płaciłabym za mrożenie po zakończeniu programu i na pewno wykorzystałabym wszystkie :tak:

Anulla a dlaczego chcesz przesunąć wizytę jak nie przyjdzie @? Kiedy masz przyjść? Chcesz być w konkretnym dniu cyklu na wizycie? Mogłaś od razu umówić się na 2 lub 3 terminy. Ja zawsze tak robię, żeby nie było później problemu. Chociaż ostatnio nawet to nie pomogło tak mi się wyjątkowo cykl przesunął. A obecna @ też jest bardzo dziwna. Pierwszego dnia miałam bardzo silne krwawienie, drugiego już mniejsze, trzeci i czwarty dzień to prawie niewidoczne plamienie, piątego dnia cały dzień nic, tylko raz krwawienie trwające 3 minuty i znowu nic. Ciekawe jak długo będzie to trwało :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry