reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki za odpowiedzi

Montana8 a co z resztą, zapłaciłaś za zamrożenie czy oddałaś?
Ja zdecydowałam się na prywatne ivf bo już nie chcę czekać więc próbuje policzyć mniej więcej koszty. Wiem, że zanim podejdzie się do rządowego trzeba wykorzystać wszystkie zamrożone jakie się ma z prywatnej procedury, ale mam nadzieję, że uda się za pierwszym i resztę zamrożę i będą czekać na kolejną decyzję o dziecku.

Z rządowego programu ma się za darmo jedną całą procedurę i dwa transfery, dobrze rozumiem? Dlatego można tylko 6 zarodków tak?

Wiecie może ile kosztuje diagnostyka przed implantacyjna?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Umówiliśmy sie na wizytę na 18 -tego ,kurde transfer bedzie pewnie kilka dni pózniej i nie wiem czy moje endometrium bedzie dobre bez wspomagaczy :/ wiem ze acard pomaga ,ale czy moge wziac bez wiedzy lekarza ??
 
dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji naszego dzisiejszego dnia:)) Żeby nm wszystkim się udało i spełniły się nam nasze wyczekiwane marzenia:)
Ema - kciuki za transfer, niech kropek zostanie z Tobą na 9 miesięcy:)
KasiaMakaronik - trzymam cały czas kciuki. Beta przyrasta, więc mam nadzieję, że na wizycie usłyszysz bardzo pozytywne wiadomości:)
Ewelina - &&&& za przyrost bety. I jest zawsze zafałszowana, więc oby kolejna wzrosła prawidłowo:)
 
Widzę, że same sobie życzenia składamy ;-) Tak więc ja również życzę Wam spełnienia tego najbardziej wyczekiwanego CUDU :-)


Miniu tak jak napisała Heiza w rządówce są 3 pełne procedury, więc jak byś miała za każdym razem po 5 mrozaczków i podawali by Ci je pojedynczo to możesz podchodzić 18 razy (3 transfery i 15 criotransferów) :-)
 
Wanesska
no to moze łeb w łeb bedziemy szły ... ja prawdopodobnie w czw bede miała punkcje ale w poniedziałek sie okaże

miniu
ja bede miala teraz trzeci raz usg podczas stymulki, wydałam już 2887 zł na same zastrzyki do stymulacji, a to chyba jeszcze nie koniec, chyba źle się stymuluje...dowiem sie w poniedziałek ile jeszcze czasu i pieniedzy...ale jakoś tak właśnie wychodzi z tego co czytuje na forach ...
ma się trzy pełne procedury, w każdej zapłodnić mogą 6 komórek, czyli tak na dobra sprawę licząc że za każdym razem będziesz miała tych 6 komórek i 6 się zapłodni to możesz mieć 18 prób w całym programie ... mam nadzieje ze zrozumiesz ...

ilka_a
moja młodsza o 5 lat sis ma 9 miesięczną córke, szwagierka drugi raz w ciąży (brat męża i ona też młodsi od nas), najbliższe koleżanki dzieciate ... ach

Z okazji Naszego święta niech każda kobieta pamięta aby się spić do upadłego i nie słuchać chłopa żadnego. Niech zobaczy gad jaki smutny bez nas świat...
no i oczywiście spełnienia naszego największego marzenia ...


Zobacz załącznik 614117
 
Hej dokładam się do życzeń spełnienia marzeń dla koleżanek;) ja właśnie wracam do domu z moim blastusiem 4BB;) 3 rodzeństwa została w klinice;) pytanie tylko mam - część z was pisała że po transferze leżałyście trochę... A ja nie... Mam nadzieję że to nie ma dużego wpływu... Teraz siedzę bez ruchu w aucie- nawet jeść nie poszliśmy z mężem...
I kolejne oczekiwanie przede mną... 18 marca betka;)
 
reklama
Ema super że masz malucha pod serduchem:-)jest udowodnione że leżenie bezpośrednio po transferze jak i później nie przekłada się na ilośc uzyskanych ciąż:sorry: a co nawet jeśli jest lepsze krążenie czyli podczas nawet krzątania się po domu zamiast ciągłego leżenie to lepiej rokuje. Trzymam kciuki żeby za kilka dni była cudna beta:-)

Ja mam już wykorztsrane dwie procedury, została mi ostatnia:zawstydzona/y:a ze nigdy nie miałam mrozczaków to szybko u mnie to idzie:baffled:
Czkekam na @, powinna być lada dzień, ale stracił się mój telefon Samsung s3, padł procesor-wada fabryczna i potraciłam wszytskie swoje aplikacje i nawet nie wiem kiedy dokładnie miałam @:confused2: ale to nie istotne, dopiero od następnego cyklu najprawdopodobnie bedę brała antyki, musze wstrzeliśc się z wyjazdem, bo mam miec kontrolę pod koniec antyków czyli 16-18 dc. U mnie dziś piękna pogoda, miaąłm wyjść na dwór posadzić kwiatki ale stwierdziła że dziś "mój dzień" i leniu****ę:-D

Dziewczynki spełnienia oczywistego marzenia:-D
 
Do góry