reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
a ja miałam lutke50 (dopochw) kilka opakowań i normalnie płaciłam chyba 28zł za opakowanie

Ania my tez po transferze płaciliśmy pełna cenę za lutke 100, a recepte wypisywal mi ten sam lekarz co dzisiaj. Widocznie jak nie przypilnujesz i sie u lekarza nie upomniesz o refundowana to wypisują na pelnoplatna.
 
Heiza koniecznie daj znać czy Ci lutkę "100" w Invikcie wystawili z refundacją bo mi wystawiają na 100% ale rodzinna wypisuje mi ze zniżką. Tylko boję się, że następnym razem się zbuntuje i każe iść do gina :-( Koszt "100" ze zniżką to 3,20 zł. czyli ponad 50 zł. oszczędności na 1 opakowaniu :szok:
 
AniaM to niestety tylko moje stare dolegliwości :-( U mnie okazało się że miałam wystawioną receptę na lutke ze zniżką i za dwa op. wyszło jakoś 6,6 zł.
 
Dziewczyny zmienili troszkę te podziękowania, i pod postem jest polub lub podziekuj :)
kasik 3mam kciuki a moze jednak, na wino zawsze będziesz miała czas :)
Heiza niech betka ładnie dzisiaj przyrosnie :) kciukaski
Ja dzisiaj w nocy ciagle sie krecilam , obudzilam sie o 6:30 i dupa, chuba denerwuje sie zawodami :szok: Lece sie szykowac, wpadne sieczorkiem, milego dnia dziewczynki
 
Dziewczyny
powiedzcie czego powinnam się bać podczas stymulki, czego przestrzegać, słyszałam że trzeba pić dużo wody,prawda to? Czy po pierwszym zastrzyku mogę mieć już bolesne podbrzusze czy to mi się wydaje albo boli coś innego?
Ciekawe co wychoduje do wtorku.
 
Marzec:
01.03.2014 Kasik36 III weryfikacja
01.03.2014 Heiza III weryfikacja

03.03.2014 KasiaMakaronik III weryfikacja
03.03.2014 basia-krk stymulacja start :)
03.03.2014 _Infinity_ wysoka beta + wizyta
03.03.2014 ema51 wizyta
04.03.2014 Smerfeta wysoka beta + wizyta
04.03.2014 AniaM wysoka beta
04.03.2014 anuszka - estradiol+podglądanko
05.03.2014 ilka_a wysoka beta
10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
 
reklama
Do góry