reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Bibi,Waneska witajcie w naszej kopalni wiedzy :)

Dopiero wróciliśmy do domku po cudownym dniu :) jestem padnieta ,ale musiałam wejść i poczytać co u was to juz u mnie uzależnienie ;)

Kasik głowa do góry , wierze ze bedzie dobrze i wsród nich jest ten który zostanie juz z Tobą :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki nie chce zapeszać, rany aż mi sie ręce trzęsą, wszystkie dzielą się dalej. Mam teraz jeden 4 komórkowy, jeden 6 i dwa 8 :-D , ale najważniejsze, że jeden z tych 8 komórkowych podciągnął sie do klasy B :-)

Kasik koniecznie daj znać co u ciebie. Tez pewnie zaraz zadzwonią.
 
a ja jeszcze o moim protokole. super sa te slajdy.
ja mialam DIPHERELINE SR czyli cykl z agonista, a nie z antagonista. no i w sumie wszystko ze slajdow sie zgadza :D
 
Dani widzisz nie potrzebnie sie denerwowalas, super kochana :) teraz zostało trzymać kciuki za transfer i wysoka betke ,wiec juz zaciskam :)
 
Danii super wiadomość, nie denerwuj się kochana i uwierz w siłę swoich zarodków :-)

Dziewczynki spieszę się donieść, że powróciła iskierka nadziei :-) Z 3 pobranych kumulusów były 3 dojrzałe komórki i 2 się zapłodniły :tak::tak::tak: Teraz modlę się, żeby ładnie się dzieliły i dotrwały do 5-tej doby :zawstydzona/y:
 
Kasik aż się poryczałam ze szczęścia :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
3 mam nadal wielgachne kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dani a ty masz na dupę że nie wierzysz w swoje maluchy i czarnowidztwo uprawiasz !!!!!!!
 
reklama
Do góry