reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dani ja nie wiem bo sie do końca nie znam ale czy na etpaie tak wczesnym kiedy zarodki sie jeszcze dzielą można podawać klasę zarodków? Mi klasę podali dopiero przy blastocystach, a tak to mówili tylko ilukomórkowe są i czy odpowiednio sie dzielą co do czasu. Wiec mozedaj im chwilkę niech sie dobrze podzielą.
 
reklama
podaja klase. ja w 3 dopbie mialam 8a 6a i brzydkie cos :( no i niby ten 8a ksiazkowy a co? a chu** sto! a kolezance podali 4c i 8a i obydwa sie przyjely,. wiec glowa do gory :*
 
Dzięki za pocieszenie, na was zawsze można liczyć :tak: pani niby powiedziała, żeby się nie denerwować bo najważniejsze, że się dzielą, ale jak tu wierzyć po moich ostatnich doświadczeniach.
 
Anulla, powiem tak, o mrożeniu komórek mówi się różnie, ze wysychają , że nie rozmrażają się dobrze i nie ma co zapładniać, ale ta kwota o jakiej mówisz jest bardzo niska i nie wiem czy dobrze zrozumiałaś panią, musisz mieć zapłodnienie metodą ICSI, tych twoich mrozaków, transfer i dodatkowo wizyty i że niby za to wszystko 2700? pamiętaj że przy 3 podejściu zapładniają wszystko co wyprodukujesz!!!!
 
mnie też powiedzieli że najważniejsze zeby się dziliły dobrze i najmnie ważna jest podobno literka bardziej zwraca się uwagę na cyferki.
 
Anulla rozmawiałam na ten temat z dr. I tak jak pisze genna z zamrożonymi komórkami jest niby różnie. W Gamecie procedura z zamrożonych komórek kosztuje 9000.
Aha i przystąpić można dopiero po 3 próbach rządowych lub zrezygnowaniu z rządówki...
 
Ostatnia edycja:
Anulla, powiem tak, o mrożeniu komórek mówi się różnie, ze wysychają , że nie rozmrażają się dobrze i nie ma co zapładniać, ale ta kwota o jakiej mówisz jest bardzo niska i nie wiem czy dobrze zrozumiałaś panią, musisz mieć zapłodnienie metodą ICSI, tych twoich mrozaków, transfer i dodatkowo wizyty i że niby za to wszystko 2700? pamiętaj że przy 3 podejściu zapładniają wszystko co wyprodukujesz!!!!

Genna - no właśnie po punkcji jak pobrali mi 14 komórek, to pani dr powiedziała mi, że procedura ICSI kosztuje 1800zł, do tego koszt mrożenia komórek - 900zł. No do tego wizyty u lekarza, ale to cała suma. Tylko, że byłoby to w ten sposób, że po rządowym programie, gdzie pobraliby np. 14 komórek, to ta reszta co zostanie - w moim przypadku zostało 8 - idzie do mrożenia. Wtedy te ICSI kosztuje 2700zł z mrożeniem. I bez dodatkowych kosztów, tylko wizyty. To ja już sama nie wiem. Było to dla mnie podejrzane, ale w klinice nikt nie mówi o konkretnych kwotach i nie ma tam kogo się dopytać, bo nas zbywali.
 
wiecie, ja już sama nie wiem. Narazie odczekam ten miesiąc poczekam na @. Wrócimy po mrozaczki nasze i jakby co to potem się zastanowimy i może inny lekarz udzieli nam konkretnej informacji, bo rozmawiałam z panią o złej reputacji, więc może i powiedziała na odczepnego i nie do końca wszystko.
dziewczyny, kiedy po luteinie dostawałyście @? Mi zaraz brzuch pęknie, boli jak nie wiem, a okresu nie widać:(
 
reklama
ja po ivf odstawilam w srode rano. po 6h dostalam @ :/
no ale to bylo jak spadla beta.
dziewczyny. my jestesmy wstepnie zakwalifkowani. czy za ta wizyte mam placic??? bo jak bedzie dlugi to mam analogi, a jak krotki to dopiero 2tyg pozniej. placi sie za wizyty jak sie jest wstepnie zakwalifikowanym?
 
Do góry