reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Też mam długi protokól i zaczynałam 6dc stymulacje

byłam we wtorek na wizycie
estradiol: 678,405 pg/ml
progesteron: 0,405 ng/ml
Na usg widać 10 jajeczek, jeszcze niewielkie max 13mm,
dostałam menopur 225j


i wczoraj na wizycie
estradiol: 1105,38 pg/ml, progesteron: 0,303 ng/ml
11pg o różnych wielkościach te większe mają po 17mm
i na dzisiaj i jutro musieliśmy jeszcze wykupić Menopur po 225j,gonapeptyl i w sobote podaje Ovilrelle no i w poniedziałek PICK-UP
eusa_dance.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik ejjj Bydgoszcz też 3ma kcikaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&
czekamy na wieści!!!

Smerfetko spokojnie daj szanse kurko swoim jajeczkom!!!!! szybciutko pisz co ci dokotr powiedział oczywiście jak już będziesz po pracy :)
AniaM niezły wynik, to czekamy z niecierpliwości na wieści co dalej :) spadł ci progesoteron, brałaś teraz jeszcze gonapeptyl?

dziewczynki dużo miłości w SIARENTYNKI życzę :)
 
Kasik oj tam oj tam! Oby się zaplodniły i będzie wielki sukces! Dziś mocno trzymam za to kciuki!!!!!!!!!!

Genna dr powiedział że ten zapis który przytaczałam dotyczy znieczulenia itd czyli 'usług' anestezjologa przy zabiegu :-/ U mnie nast wizyta w pon. E2 miałam ok 1100 a PRG 1,2 czyli czas na analogi które już dostałam... No to ja dalej do roboty
 
Basia, kumulusy to sa pobrane pęcherzyki, czy dojrzałe to dopiero będzie wiadomo za pare godzin. Mi pobrali 9 a dojrzałych było tylko 5

Kasik, nie denerwuj się, na pewno wszystkie się ładnie zapłodnią a jeden zostanie z Toba już na zawsze :tak:
Zamówiłaś telefon od embriologa? Ile miałaś w sumie pecherzyków?
 
reklama
Dzwonili z labo no i teraz się dopiero zmartwiłam, są 4 zarodki, 3 są 4 komórkowe i jeden 3 komórkowy, wydawałoby się pięknie, ale niestety wszystkie są klasy C :shocked2: jutro będą dzwonić, ale niestety już na nic się nie nastawiam, wątpie czy dojdzie do transferu
 
Do góry