reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Basia, kumulusy to sa pobrane pęcherzyki, czy dojrzałe to dopiero będzie wiadomo za pare godzin. Mi pobrali 9 a dojrzałych było tylko 5
czyli ja mialam iles kumulusow - bo w echerzyku moze byc wiecej nie?, a 18 czego? bo 17 bylo dojrzalych komorek a 1 nie:D
a dziewczyny ten menopur to analog tak?
ja w odgole nie miaalm badanego progesteronu wczesniej. sam estradiol. kuzwa glupia sie robie :D
 
reklama
Dzwonili z labo no i teraz się dopiero zmartwiłam, są 4 zarodki, 3 są 4 komórkowe i jeden 3 komórkowy, wydawałoby się pięknie, ale niestety wszystkie są klasy C :shocked2: jutro będą dzwonić, ale niestety już na nic się nie nastawiam, wątpie czy dojdzie do transferu

kochana nic sie nie martw moze nadgonia? i zrobia sie A :*
 
Dzwonili z labo no i teraz się dopiero zmartwiłam, są 4 zarodki, 3 są 4 komórkowe i jeden 3 komórkowy, wydawałoby się pięknie, ale niestety wszystkie są klasy C :shocked2: jutro będą dzwonić, ale niestety już na nic się nie nastawiam, wątpie czy dojdzie do transferu

Nie nastawiaj się pesymistycznie, moze jeszcze do jutra coś się zmieni:) Jeszcze jest szansa, że transfer się odbędzie, może akurat klasa się podwyższy. A może transfer przełożą Ci na jutro?
 
Kasik pamiętaj jakość a nie ilość jest najważniejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danii musisz wierzyć w swoje maluszki !!!!!!!!!!!!!! daj im jeszcze czas !!!!
 
eh, nastawiam się na kolejna porażkę, poprzednie dwa razy tez tak było, że 2-3 doba i te klasy C nie przetrwały, a klase A i B mi podali tez nic z tego nie było.
A czy którejś z was poprawiła się klasa zarodków? Pani z labo powiedziała, ze niby to możliwe, ale mi się nigdy to nie zdarzyło.
 
dziewczyny, czy któraś z Was - z Invicty podchodziła może kiedyś do IVF ICSI z CRIO? W moim przypadku to prawdopodobnie dużo tańsza opcja niż teraz i tak się zastanawiamy, czy jeśli 2 raz by nam się nie udało po stymulacji, to czy nie podejść do tego. Ale nie wiem do końca jaki byłby tego koszt. Wiem na pewno, że 2700zł i do tego wizyty u lekarza, ale nie wiem w jakiej kwocie to mogłoby się zamknąć.
 
Anulla, z tego co się orientuje to mrozaczki z programu rządowego są za darmo. Nie jest to zaliczane do cylku, czyli po podaniu śnieżynek wciąż masz prawo do kolejnego cyklu z programu. Ale nie wiem czy o to Ci chodziło :sorry2:
 
reklama
Dani, tak, tak wiem:) Ale mi chodzi już o prywatne. Teraz podejdziemy do naszych mrozaczków z rządowego. Ale musimy rozważyć inną opcję w razie czego. Bo ja na leki bardzo dużo wydaję i trochę te rządowe mnie też kosztuje. A liczę na to, że po kolejnej stymulacji będę miała równie dużo komórek, które zamrożę i wtedy wykorzystam do ICSI i wyniesie mnie to taniej
 
Do góry