reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hejka!
Ja już na kawie niedaleko kliniki. Pobrali mi krew i czekam na wizytę.

Kasik nawet tak nie myśl. Wiemy dobrze że ivf to loteria i równie dobrze mogą Wam się wszystkie komórki zapłodnić. Ja też zupełnie nie wiem co się może wydarzyć u mnie bo jednak niepłodność idiopatyczna to takie świństwo że nie wiesz z czym walczysz. Będę wyglądała wieści od Ciebie. Przesyłam ciepłe myśli!

Basik pierwszy raz widzę taką stymulacje! Aż w szoku jestem że start tak późno, no i brak analogów na nie pękanie. Widać jednak że bardzo ładnie się stymulujesz a to najważniejsze

Genna 'siarentynki' powiadasz? :-D ale się uśmiałam. To słowo chyba na stałe wejdzie do mojego słownika :-D :-D
 
mialam analog. przedostatniego dnia poprzedniego cyklu.
to byl analog, czytalam ulotke. tylko chyba byl mega mocny bo dzialal caly miesiac :D
normalnie na gonalu 75jm juz mialam piekne pecherzyki
 
reklama
Kasik cała moc z Tobą :-)zaciskam kciuki za piękne spotkanie komóreczek z plemniczkami, dzień idealany na takie spotkanie:tak:
Smerfeta za ciebie tez kciuki za dzisiejszą wizytę, oby pęcherzyki ładnie rosły:tak:
Anula bardzo mi przykro, ale jesteś w grupie mniej dziewczyn które mają szczescie wrócić po pingwinka bez potrzeby ponownej stymulacji, życze aby pingwinek okazał sie wymarzonym maleństwm:tak:
 
Do góry