reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Leczę się naprotechnologicznie od roku. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy z mężem gruntownie przebadani. Okazało się, że mam PCO, rozchwiane hormony, chorą trzustkę, endometriozę i niedrożny jajowód. W klinice In Vitro powiedzieliby mi, że jedynym wyjściem jest zapłodnienie pozaustrojowe. Na szczęście trafiliśmy do Instytutu Rodziny - tam po kolei zaradzili wszystkim moim problemom (operacyjne bądź farmakologicznie). Wyniki męża - ciężka oligozoospermia - także klasyfikowałby go tylko na In Vitro. Lekarze Napro odkryli jednak, że przyczyną tak słabego nasienia były żylaki powrózka nasiennego. Po ich operacyjnym usunięciu i dodatkowej suplementacji zarówno hormonalnej (clostilbegyt/letrozol) jak i witaminowej (l-karnityna, astaksantyna, koenzym q10, witamina E) wyniki znacznie się poprawiły. Polecam opinie innych par ze strony www.naproinfo.pl

To dobrze, że Was odpowiednio zdiagnozowali. Myślę, że każda przeszła najpierw przez naprotechnologie, a dopiero wtedy było in vitro. Przynajmniej u mnie tak było.

Powodzenia w staraniach.
 
reklama
Anika11, Hess super Wam dzieciaczki rosną :) mam nadzieje że mnie pamiętacie :)
Zajrzałam tu bo zobaczyłam Hess, że się tu udziela i widzę trochę osób ze starej ekipy :)
Iga gratulacje :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, Wojtek dziś skończył 3 miesiące :)

1481228834-1d1mld.jpeg
Śliczny synek :) Twój skończył 3 mc, a mój wtedy się urodzil :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie, że Cię pamiętam. Gratuluję synka. Jak się teraz macie? Wojtek zaraz będzie miał 8 miesięcy. Wszystko jest dobrze.
A dobrze :) w sumie urodzil sie 2 tyg przed planowanym cc. W tym samym dniu co trafiłam do szpitala. Gabrys rosnie jak na drożdżach :) 20 kwietnia byliśmy na szczepieniu, waży 7385 i ma 72 cm :) przesypia całe noce. Mieliśmy słabe mięśnie brzuszka i chodziliśmy do fizjoterapeuty i dalej z nim ćwiczymy. Ale są duże efekty i w pionie juz sztywno trzyma głowę
1494017136-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dobrze :) w sumie urodzil sie 2 tyg przed planowanym cc. W tym samym dniu co trafiłam do szpitala. Gabrys rosnie jak na drożdżach :) 20 kwietnia byliśmy na szczepieniu, waży 7385 i ma 72 cm :) przesypia całe noce. Mieliśmy słabe mięśnie brzuszka i chodziliśmy do fizjoterapeuty i dalej z nim ćwiczymy. Ale są duże efekty i w pionie juz sztywno trzyma głowę
1494017136-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

To super! Dobrze, że jest poprawa po ćwiczeniach. To chyba duży się urodził? 3 miesiące młodszy od Wojtka, a myślę, że Wojtek nie ma jeszcze 8 kg lub ma tuż tuż. Z miesiąc temu miał 68 cm. Więc Gabryś to kawał chłopa [emoji6].

Wojtek teraz tak się prezentuje
1494085646-aaaaaa.jpeg
 
To super! Dobrze, że jest poprawa po ćwiczeniach. To chyba duży się urodził? 3 miesiące młodszy od Wojtka, a myślę, że Wojtek nie ma jeszcze 8 kg lub ma tuż tuż. Z miesiąc temu miał 68 cm. Więc Gabryś to kawał chłopa [emoji6].

Wojtek teraz tak się prezentuje
1494085646-aaaaaa.jpeg
Ur się z wagą 3350 i miał 55 cm

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie kobitki. Okropna cisza tutaj ;)) przepraszam za siebie sama ze tak mało pisze;))) a u nas jakoś leci kochane. U mnie już 31tc. Trochę już przeszliśmy i nadal przechodzimy. Stwierdzono u mnie hakiem 6tygodni temu taśmę owodniowa (bacznie obserwujemy). Wczoraj na prenatalnym nadal jest. Więc muszę jechać do Wrocławia na konsultacje. Mało tego 1 i 2 badanie prenatalne ok a wczoraj lekarz nie mógł znaleźć móżdżku;(( ogólnie bardzo trudne warunki do badania no ale już kolejny stres. Już sama nie wiem co myśleć. Jak się tu nie zamartwiac. Ciągle coś. Kochane co was jak wasze dzieciaczki? Mój misio w lipcu już 3 latka kończy;) wydaje się że to wszystko tak niedawno było. Buziaki dla wszystkich
 
Do góry