reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzieki... Na ogol jest super jestem w saki 2-osobowej mamy internet tv lazienke w pokoju łóżka na pilota położne bardzo mile I niektórzy lekarze ... Jedzenie też spoko:) narzekać nie ma na co ... Tylko co lekarz na wizycie to inna gatka nikt nie powie nic konkretnego i tak człowiek baranieje...:( niech rośnie to moje małe maleństwo ... Bo przed37tc ma być cesarka...
 
reklama
Melduję, że po wizycie nastepujące wieści: Mała ma 2,5kg i mierzy 47cm. Jeśli nie zadecyduj inaczej, to poznamy się 27.09. Wczesniej jednak odstawiamy nospe i magnez, więc moze być róznie ;) bo odczuwam już @ bóle, ktore razem z twardnieniem brzucha zwiastują skurcze przepowiadajace. szyjka trzyma - nadal ponad 3.7cm.
Oto mój terminarz:
1.09 - ktg
12.09 - posiew i usg
19.09 - wizyta (zobaczymy;) )
27.09 - cc

:) :)


Kaiina, Mała nadrobi wagą, zobaczysz! za chwilę bedzie duzy skok:) zreszta lekarz mowi, że w normie - pewnie przy dolnej granicy, ale w normie. wiem, że się martwisz :* dobrze, ze masz fajne warunki, łatwiej przeżyc ten czas w szpitalu, choć pewni i tak się dłuzy. najwazniejsze, że jestescie bezpieczne! a co do lekarzy... temat rzeka:/ wszytskie info trzeba wyciagac :/
 
Anika11 - dobre wieści i to najważniejsze :). Skurcze przepowiadające mogą się pojawić jeszcze długo przed porodem. Szyjke masz długą i trzyma, to tak prędko nie urodzisz. Ale trzymam kciuki, by Twoja Niunia nie spieszyla się za bardzo.

A mnie dziś się chyba synek znowu w kanał wstawia, bo pół dnia podbrzusze mnie boli, razem z plecami, udami, pachwinami, a synek normalnie mnie rozrywa od środka.
 
Ostatnia edycja:
Jutro dopingujemy igę2421 :)

SIERPIEŃ

31 - iga2421 - podgląd owulacji na cyklu naturalnym

WRZESIEŃ

1 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
1 - anika11 - KTG
8/9 - Hess - termin porodu ??
12 - anika11 - posiew i usg
19 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - anika11 - rozpakowanie przez cc

Kogoś dopisać, coś zmienić??
 
No Anika to możliwe ze w tym samym terminie do Ciebie dolacze;)) żeby mala miała 2,5kg to byłabym juz szczęśliwa!!

Iga kciukiii&&&mega mocno zaciśnięte:*

Hess u Ciebie to raz dwa ino chwilunia:))) teraz te tc leca jak tornado:)

No a ja dziś rozmiawialam z lekarzem i okazało się ze 100gprzybrala w ciągu tygodnia:) to nie tak zle ale lekarz" Proszę Pani to tylko szacowane wymiary może pomyliłem się o 250g i kolejny lekarz również ... Nie ma co martwić się na zapas" a szyjkę mam jak łabędź:D prawie 6cm:D chociaż tyle dobrze:)
 
reklama
Do góry