reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny napiszcie mi w którym dniu stymulacji miałyście pick up
Witaj na polu bitwy :) ...u mnie długi protokół zastosowano 2 razy :) ...na samym Menopurze udało się uzyskać raz 14 dobrych komórek z tego 6 zarodków (niestety 5 transferów i tylko raz się udało na chwilę :(), przy drugiej stymulacji też sporo... 25 komórek z tego 3 zarodki przetrwały do 3 doby i obumarły, 2 słabiutkie blastocysty zamrożono w 6 i 7 dobie, a 1 blastka wychodząca z otoczki buszuje w brzuszku i zaraz rodzę :) ... AMH około 7 (podejrzenie policystycznych jajników) ...pick up za 1 razem 15dc, za drugim 16dc ;) ...w moim przypadku dobrze zareagowałam na ten lek, stąd komórki ok, natomiast nasienie słabiutkie, ale jak widać trafiłam wreszcie na dobry zarodek i czekam na szczęśliwe rozwiązanie ;) ...życzę powodzenia :* i zaciskam kciuki :)

KasiaAnia kciuki za szczęśliwy transferek :)

Pozdrowienia dla wszystkich staraczek, ciężarówek i mamusiek :*
 
Madziula a napisz mi proszę jak było slabe nasienie to jaka mieliście koncentrację? Mieliście robiona fragmentacje DNA plemników? Gratuluje sukcesu
 
Madziula a napisz mi proszę jak było slabe nasienie to jaka mieliście koncentrację? Mieliście robiona fragmentacje DNA plemników? Gratuluje sukcesu
Kochana ilość w badaniach bardzo zróżnicowana od 1mln plemników w całym ejakulacie do 24 mln., koncentracja 1ml., prawidłowa budowa 1 procent!, ale w dniu punkcji tylko kilka pojedynczych sztuk żywych i to o ruchu drgającym :/ ...reszta martwa, mąż musiał oddawać nasienie drugi raz po około pół godzinie i wtedy było z czego wybrać ;) ...w miarę żywotne, ale też pojedyncze sztuki :/
 
Moje Drogie !
Ja już dawno po, nie pisałam od razu bo zrobiłam sobie drzemkę [emoji4]
Ogólnie cały czas siusiam heh ale to już od kilku dni.
Wracając do transfera...
Do dziś wszystkie 3 zapłodnione komórki przetrwały i wszystkie są klasy C wiec średnio No ale dobrze ze w ogóle są [emoji846]
Transfer przebiegł pomyślnie bez komplikacji, teraz mam odpoczywać .
Mój Mąż zamknął mnie w sypialni zabrał kluczyki od auta i mówi ze teraz mam leżeć i pachnieć [emoji846]
Dom wysprzątał zrobił pranie aktualnie czekam na kolacje [emoji7]
Na Bete jestem umówiona 9 czerwca godzinę pózniej mam wizytę u naszego Dr.
pozostało nam czekać i trzymać kciuki by pomyślnie się zagnieździła [emoji846]
Zastosowaliśmy jeszcze EmbryoGlue co ma pomoc sie przykleić [emoji6]
Oczywiście mam mnóstwo leków [emoji58]
Czy macie dla mnie jakieś rady ? [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
KasiaAnna - to super, że mąż tak o Ciebie dba. Stosuj się do zaleceń lekarza, odpoczywaj, daj się rozpieszczać mężowi i tak jak anika11 napisała doraźnie możesz brać magnez i nospe.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry