reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej dziewczyny, ja juz nie mogę doczekać się piątku, będę miała usg i będzie wiadomo czy stymulacja działa zmartwilam się wczoraj bo dostałam wyniki męża i ma fragmentację DNA plemników 21% co świadczy o oslabionej plodnosci, napiszcie mi proszę czy u którejś z Was też była wyższa fragmentacja
 
KasiaAnna mogę powiedzieć że dobrze Cię rozumiem bo sama bym chciała podejrzeć czy mi pęcherzyki rosną a co dopiero po transferze
 
tiutienka - tzn, że 03.06 masz wizytę? Pisz nam kiedy masz wizyty i jakie, to będę to umieszczała w kalendarzu :) Ja niestety nie pomogę z tą fragmentacją, bo mąż nie miał, u niego było ok.
 
Oto Polka :)
1464776709-1d1mld.jpeg
 
Ojjj dziewczyny zazdroszczę tych cudownych maluszków które tak szybko rosną! [emoji4]
Słuchajcie dzwonili do mnie z Gamety i powiedzieli ze dziś jest 5 doba dwóch pozostałych zarodków i niestety nie rozwijają się tak jak trzeba wiec nie mamy nic do mrożenia [emoji52]
Trudno nic się nie poradzi co ma być to będzie . Czekamy do 9 na betę i trzymamy kciuki za zarodeczek który mi podali [emoji846]
A jak nie to próbujemy dalej [emoji6] tyle ze tym razem wspomożemy lekami nasienie Męża [emoji18]
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
anika11 - Pola śliczna i taka wyraźna :D. To tylko u mnie faktycznie brzuch kiepsko przepuszcza usg......

KasiaAnna - szkoda, że nie będziecie mieli mrozaczków, ale grunt, że był 1 świeżaczek i oby się u Ciebie na dobre zadomowił :)
 
Do góry