reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej. Piękny dzień dzisiaj aż chce się żyć ☺ od rana do łóżka dostałam piękna laurke
Madziu bardzo często o Tobie myślę i nawet nie próbuje wyobrazić sobie co teraz czujesz - moja porażka to przy tym pikus powiem Ci tak ja pracuje z mężczyznami z ZD bo jestem opiekunem w Domu Pomocy i to jest bardzo ciężki kawałek chleba, ogólnie są kochani ale potrafią też dac w kość ☺ nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, Ale kiedyś ktoś mu mówił ze dzieci z ZD pojawiają się tylko tam gdzie ktoś je będzie kochał☺ może ten Zdrajca u Góry akurat wybrał Was☺ przytulam Cię mocno i wspieram całym sercem ☺ Buzka ☺
 
reklama
Moje kochane dziewuszki... gdy czytam wasze wpisy mam łzy w oczach że obce dla mnie osoby których tak na prawdę nigdy nie poznam są dla mnie aż takim wielkim oparciem. Przeżywałam z wami każde emocje przed stymulacja, transferem po porazkach i upragnionych dwóch kreskach... KATE kochana to nie tak ze ty jesteś pikuś przy mnie. Czekałas na cud a on się nie zdarzył(a wiem że niczego innego nie pragnelas) ja czekałam na cud aby mieć zdrowe dzieciątko i niestety czar prysnal. Może i Bóg mnie wybrał ale czy ja jestem aż tak silna,odpowiedzialna i odważna... czuję się zrezygnowana. Rozważam ciągle za i przeciw. Mam kochanego synka o którym też muszę myśleć. Dziękuję Wam jeszcze raz moje dziewczynki za tak ogromne wsparcie.
 
Cześć Dziewczyny!

Ja już w domku leżę i wypoczywam.
Napisze krótko i na temat, chyba teraz nie ma co się rozpisywać i jest na to za wcześnie.
Ogólnie punkcja bez powikłań, dowiedziałam się ze mam 6 komórek ładnych i dojrzałych gotowych do zapłodnienia.
Zastanawiam się czy uda się je zapłodnić naszym baaaaardzo słabym nasieniem...
Wszystko w rękach embriologów i tego co nam pisane.
Na chwile obecna oczekuje na telefon.
Pozdrawiam Was i ściskam ciepło!
Do napisania [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Mam dzisiaj pierwszy dzień stymulacji na długim protokole. Dostałam od mojej Pani Dr menopur 1200 i 600, mam podawać sobie dawkę 225 codziennie ale nie dopytalam czy z obydwu fiolek- czyli dwa zastrzyki czy mam cos wymieszać. Czy najpierw robic z tego 1200 a potem 600? Może któraś tez tak miała i mi pomoże. Dzwonilam po poludniu do mojej kliniki ale tam Panie mi nie pomogly
 
tiutienka

Ja tez miałam Menopur, 1200 i 600.
Zaczęłam sobie od 1200, a pózniej wybrałam 600. Z jednej "fiolki" pobierz dawkę taka jak Ci przepisała Dr. - 225.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry