reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anika kochana, dobrze że już lepiej u Ciebie. Sama widzisz ze dużo z nas miało krwawienia i wszystko jest Oki,ale widzieć krew w ciąży to zawsze strach. Wizytę teraz mam na początku listopada, nie pisze ostatnio nic o wizytach o jak podawałam datę to przeważnie coś było nie tak i wylądowałam w szpitalu:) także teraz pisze co u mnie dopiero po wizycie :) Co to porodu to tylko poznań, ale trochę się boję bo mam tam 120 km i tak szybko tam nie dojadę. Trzymam kciuki za Twojego kropka i mam nadzieje ze po wizycie będziesz mieć same dobre wieści :)
 
reklama
Madziula, czuję się dobrze. Brzuch nie boli, a plamienia ustały. Mam nadzieję, że jutro będę mieć dobre wieści :) a Ty jak się masz?
to fajnie, że wszystko ok :-) ...ja czuję się normalnie... żadnych dolegliwości ani objawów ciążowych, aż się boję momentami :sorry: - wiadomo UU nabrzmiałe i brzuch dołem zakłuje od czasu do czasu... ale gdyby nie pozytywna beta i stosowanie lutki - to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem :-D ...teraz oby tylko do wizyty, no i żeby cosik tam zobaczyć:eek:
 
anika11, trzymamy za Ciebie i Twojego Kropka mocne kciuki i czekamy na dobre wieści!! :)

PAŹDZIERNIK

23 - anika11 - podglądanie Kropka

28 - KasiaMakarnik - połówkowe
29 - Madziula_87 - wizyta serduszkowa

DW - crio!!

LISTOPAD

Hess - powrót do walki!

Dziewczyny, czy kogoś dopisać do kalendarza??
 
Anika oczywiście mocne kciuki za wizytę pięknego widoku:tak:
dziewczyny mój dumny że syn ,ale jakby była dziewczynka to też cudownie:-D my jesteśmy ze sobą prawie 16 lat długa droga była i ciężka zanim doczekałam się tej ciąży ,ale za każdym razem jak widzę że serduszko bije to łezka się sama zakręci i warto walczyć i się nie poddawać :tak:
enni kochana tyle przeszłaś ,ale dzieciaczki dzielne będzie dobrze na pewno się nie pośpieszyłaś z zakupami chociaż przez allegro ,ale frajda kupować rzeczy dla dzidzusiów
 
reklama
Do góry