reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

dziewczynki, nie wiem co robić
mąż namawia mnie do tego żeby jednak zostać w tej naszej klinice ...
mówi że juz nas znają, że w nowej bedą może błądzić ... inne metody, inna stymulacja, inne labo, inaczej wszystko bedą robić tak jakbyśmy podchodzili do tego pierwszy raz... mam metlik w głowie ... boje sie ... nie wiem co robić ...
 
reklama
Anuszka ja sie leczyłam w Gamecie w Gdyni, mikałam tam 3x IUI i pełną procedurę INV i nie bała sie zmienic klinikę. Czasem własnie swieze spojrzenie lekarza moze przyniesc pozytywny skutek. I to że akurat "już Was znają" paradoksalnie może przemawiac na waszą niekorzyc ponieważ lekarz wpada w rutryne i nie szuka przyczyny. A nowy lekarz popatrzy na Was jak na niezapisaną karte i będzie sam dochodził do przyczyny Waszych niepowodzeń.
 
wydaje mi sie że masz rację ... ale ten mój eM ... nie wiem czy słuchać was i serca czy jego ...
dostałam antyki, w listopadzie moglibyśmy już zaczynać, dostałam skierowanie na kariotypy ale czekam na wizyte na NFZ do genetyka żeby taniej wyszło więc wszystko może się w czasie przedłużyć ...
 
medalikara wiem co czujesz z powodu taty, pare lat temu przechodzilam dokladnie to samo co ty teraz, lekarze, badania, leki, szpitale itp... do tej pory jest mi ciezko ze go nie ma zemna, co pomysle o nim to mi lezka leci.. ale musisz byc silna dla ojca.. wiem ze to trudne ale postaraj sie.. mam nadzieje ze twoj tato doczeka wnuczki albo wnuczka...:tak:

Kristin@ witaj... trzymam kciuki za stymulacje !! niech pecherzyki rosna.. :tak:

Magda_7891 prosze zmien mi date badan prenatalnych na 3 pazdziernika... przelozylam wizyte o tydzien...:tak:
 
Cześć!
Witam nowe koleżanki :-)

Anuszka czy Twój lekarz w invimed ma na Ciebie jakiś mądry pomysł? Czy chce chociaż coś zmienić w sposobie stymulacji? No i czy Twój mąż orientuje się w temacie ivf i dostępnych klinik tak dobrze jak Ty? Myślę że najważniejsze jesz Twoje doświadczenie i Twoje zdanie. A ślubnemu wszystko wyjaśnisz rozsądnymi argumentami. Myślę że dziewczyny mają rację że warto by inny lekarz spojrzał na Twoje problemy z innej strony. I te bezpłatne konsultacje to fajny pomysł

Kotuska no właśnie czas na badania typowo ciążowe, na wymaz itd. Powodzenia u nowego lekarza

Medalikara przykro mi z powodu taty. Ja też już mam żelazo przepisane ale dopiero wykupiłam receptę więc dopiero zacznę brać. Boli Cie żołądek po żelazie lub masz jakieś inne dolegliwości po nim?

Miłego dnia dziewczyny!!!!
 
Kristin, Raptus witajcie na forum. Z nami na pewno bedzie Wam razniej. I jak macie jakie spytania to smiało pytajcie.

Kristin, a Ty miałas robione jakies badania pod kątem poronień? Co mogło być przyczyną? Ja jestem po 2 ciążach biochemicznych i miałam zlecone badania własnie pod tym kątem.
Kochana miałam robione badania immunologiczne i okazało się, że mój organizm może (ale nie musi) odrzucać zarodek, dlatego nacodzień przyjmuję acard, a jeśli kiedykolwiek test ciążowy pokazałby II kreseczki to muszę przyjmować zastrzyki i tabletki których nazw teraz nie pamiętam.. Nie robiliśmy z Mężem kariotypów.. A u Ciebie? czy znacie przyczynę?
Dziewczyny dziękuję za mile przyjęcie, na pewno będę Was zasypywała pytaniami, bo to normalne:)
 
Ostatnia edycja:
Anuszka czy Twój lekarz w invimed ma na Ciebie jakiś mądry pomysł? Czy chce chociaż coś zmienić w sposobie stymulacji? No i czy Twój mąż orientuje się w temacie ivf i dostępnych klinik tak dobrze jak Ty? Myślę że najważniejsze jesz Twoje doświadczenie i Twoje zdanie. A ślubnemu wszystko wyjaśnisz rozsądnymi argumentami. Myślę że dziewczyny mają rację że warto by inny lekarz spojrzał na Twoje problemy z innej strony. I te bezpłatne konsultacje to fajny pomysł

mam wrażenie że mój lekarz nie ma na mnie żadnego pomysłu ... na pytanie jak można pomóc? jakie badania, suplementy, leki ... dała skierowanie na kariotypy ...
 
reklama
Do góry