reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Wracam do domu :) Spotkanie bardzo mile choc krotkie bo dziewczyny mialy mocno opoznione wizyty a pozniej ja mialam wizyte. Najpierw spotkalam sie z Anulla i Kotuska a pozniej ze Smerfeta :) Dziewczyny mlodziutkie, ze sie czulam przy nich jak babcia ;) Mam nadzieje, ze nastepnym razem bedziemy mialy wiecej czasu.
Wizyta u immunologa troche mnie rozczarowala. Niestety encorton mam zaczac odstawiac dopiero od 18 tc i to o 0,25 przez 3 dni, pozniej znowu 0,25 przez 7 dni i mam ponownie zrobic subpopulacje limfocytow i przyjsc na wizyte wiec 280 + 150 zl znowu nie moje :( Dowiedzialam sie, ze napewno clexane nie jest powodem plamien i krwawien, wit D mam brac nadal bo najnowsze badania dowodza, ze jest wazna przed, po i w trakcie ciazy. Napisala we wskazaniach, ze moj lekarz ma rozwazyc odstawienie clexane i acesanu ale ona tez sie tego nie podejmie.
 
reklama
30 km to już nie dużo :-) mój paciorek wykryty był przez wymaz z pochwy na pierwszej wizycie pęcherzykowej. Dziś na szczęście wynik był czysty ale wiem że muszę nadal uważać :-)

Marika a mrozaczki też masz? Gratuluję pięknego 3bb ;-)
 
W klinice bylam o 14:40, kolejka w rejestracji to jakies ponad pol godziny, potem wizyta u O.S., akupunktua, transfer i znowu akupunktura. Wyszlismy z kliniki kolo 16:30.
Na wizycie dowiedzielismy sie ze mamy juz dwa mrozaczki 2BB i 1BB oraz jeszcze 3 zarodki, ktore beda obserwowane do jutra (P8B i P8C). Na koniec wizyty pani doktor zapytala o zwolnienie. Oczywiscie palnelam, ze nie potrzebuje bo nie mam fizycznej pracy ale od razu spotkalo mnie oburzenie ze strony meza i pani doktor. Oboje zaczeli gadac o szkodliwym dzialaniu komputera i stresu wiec sie zgodzilam ale na razie do 2 weryfikacji. Wlasnie wzielam weryfikacje wiec sie jeszcze najezdze do kliniki. Przez cala akupunkture zamiast sie releksowac, myslalam jak tu ogarnac prace i to cale moje zwolnienie. Kompletnie na to nie bylam przygotowana, moi wspolpracownicy tym bardziej. No ale juz zalatwilam pare telefonow, przelozylam terminy i tylko modle sie zeby zadna afera z tego nie wyszla. No ale nie wazne... tak wlasciwie to 3BB jest dobrze czy srednio rokujacy? Tylko szczerze :)
 
Marikka moim zdaniem to bardzo dobry zarodek, ja mialam 1BB i sie przyjal :) Weryfikacje sa telefoniczne, nie musisz jezdzic do nich na pobranie krwi, mozesz zrobic gdziekolwiek i wyslac wyniki sms'em. Gratuluje mrozaczkow :)

Smerfeta a ja nie mialam zadnego.wymazu, sprawdzal mi tylko ph.
 
reklama
Kasik, Anullla, dziekuję za spotkanie. Było bardzo miło. Fajnie tak spotkać się na żywo.
Kasik, do babci to Ci jeszcze daleko i myślę że niejedna 20-tka chciałaby wygladać jak Ty. Twój kropuś bedzie miał super mamuśke !

Moja wizyta była dosyć dziwna. Doktorek nie wiedził jak sobie ma poradzić z lekami które biore. Jak dla niego to jest dużo za dużo i zaczynam teraz po kolei wszystkie odstawiać. W ogóle doktorek taki zakręcony na maxa że nie zauwazył że ja jeszcze nie mam żadnch badan w ciąży robionych prócz hormonów. I że późno do niego przyszłam i w ogóle jakoś był taki w szoku. No ale udało mi sie wydębić skierowanie na prenatalne na NFZ choc doktorek najpierw niechetnie chciał wypisac skierowanie bo niby jest kolejka , limity itd ale jak Pani w recepcji znalazła miejsce to ze skierowaniem nie było problemu. Tak wiec poprsze o zapisanie 2 pazdziernika badanie USG prenatalne.
Do doktorka ide za 2 tyg. na wizytę z badaniami ( krew, mocz HIV, VDRL, toksoplazmoza) czyli 29 wrzesnia.I wtedy dopiero założy mi karte ciąży. Poniżej wstawiam fote kropka. Słabe to zdjęcie bo USG robione przez brzuch. Zauwazcie że nad kropkiem jest wilk wiec spodziewamy sie pierwszego dziecka i chyba pierwszego wilka :-D
 

Załączniki

  • 20140915_182624.jpg
    20140915_182624.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 59
Do góry