reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Akurat nie zagladam na zakwalifikowane a szukalam wpisu Anulli po wizycie. Bylam w invikcie ok pol godz, tradycyjnie weszlam do new yorkera i poszlam
 
WRZESIEŃ:

16.09.2014 Anuszka wizyta
16.09.2014 Madziula87 wysoka beta

18.09.2014 Natanka wizyta pęcherzykowa
18.09.2014 Hania wizyta
18.09.2014 Agaawa wizyta
22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Anulla wizyta serduszkowa
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
26.09.2014 Olusia badania prenatalne
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
17.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny fajnie za się spotkalyscie chociaż na chwilkę ;) zazdraszczam bo ja akurat nie mogłam się wyrwać :(

Kciuki za wizytę i wysoką betę ;)

A ja dzisiaj jadę na krzywą cukrową ;) zobaczymy jakie to paskudztwo ;) najgorsze to te 2 godziny w poczekalni...
 
reklama
Witajcie:) Przepraszam, że wczoraj nie napisałam, ale wróciliśmy ok 22.00 i od razu padłam zmęczona, więc nie miałam na nic siły.
Kasik, Kotuska, dziękuję za miłe spotkanie. Szkoda, że wizyty się wydłużyły i mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja na dłuższe spotkanie:)
Kasik, Kotuska ma rację - do babci to Ci baaaardzo daleko :tak: wyglądasz super i siedząc z Wami można nabawić się kompleksów :-D

Moja wizyta była trochę stresująca. Lekarz robił 2 razy usg, bo za 1 razem nie znalazł pęcherzyka żółtkowego, a powiedział, że przy takiej becie powinien widzieć dużo więcej. No więc ja już czarne myśli miałam. Poszedł do komputera, upewnił się, który to tydzień ciąży, wrócił i za 2 razem podczas usg ścisnął mi tak brzuch, że i pęcherzyk żółtkowy się znalazł :-D. Taka malutka kropeczka, że ciężko było zobaczyć. No ale najważniejsze, że jest. Tylko nastraszył mnie. No i mam zrobić jeszcze badanie homocysteiny i betę na wizytę. I może wtedy odstawi mi acesan. A co do plamień - to wczoraj było ok, żadnego krwiaka nie mam i lekarz sam nie wie skąd plamienia. I w związku z nimi nie zmniejszył mi luteiny i dalej biorę mega dawki :)
Następna wizyta - 24.09.2014 - wizyta serduszkowa.
Mam nadzieję, że dostanę wtedy skierowanie na prenatalne:) Tak więc lekarz powiedział, że jestem w 5tyg i 2 dniu ciąży. Pęcherzyk ciążowy ma 6,2mm.
 
Do góry