reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hania. kciuki bardzo mocno zaciśnięte za Twoje maleństwo. Niech nadrabia i rozwija się prawidłowo:)
Genna, o matko, ja jeszcze boję się myśleć co dalej:) Myślę nad lekarzem i chyba wrócę do swojego bo on i tak jest ze szpitala w którym miałam wszystkie operacje itd. Ale tam jest też drugi, który bardzo dobrze robi usg, dba o pacjentki i jak coś to robi cc - jak jest wskazanie. Ale sama nie wiem i boję się myśleć o tym. To moja I beta. Boję się, żeby nie spadła i co będzie dalej. Najgorszy okres przede mną. Tyle dziewczyn miało problemy z kropkami, trafiały do szpitala i jakoś nie chcę się nastawiać już na tak daleką przyszłość:)
Chciałabym jechać do kliniki 16dpt, ale zobaczymy jak to będzie z lekarzem, bo jeśli to za wcześnie, to mąż musi załatwiać urlop, a to nie takie proste, a sama nie będę prowadzić 400km.
 
reklama
Kasik, Kotuska, macie 15.09 wizyty w klinice. Ciekawe czy udałoby się nam spotkać:) Zależy kiedy dostanę do się lekarza. A chciałabym do tego co robił transfer:) Kasik, acesan bierzesz dalej prawda?

Kotuska, metypred też bierzesz, tylko dopiero teraz prof zmniejszył dawkę? Nie kazał Ci odstawić? Mówił do kiedy się to bierze?
 
Anulla 15-tego mam immunologa, chetnie sie spotkam :) Acesan doktorem mi zmniejszyl do 1 tabletki dziennie bo biore jeszcze clexane. Ja biore encorton i dopiero immunolog mi powie od kiedy odstawiac.
 
ja narazie biorę leki tak jak biorę. Clexanne na szczęście nie brałam. Jak będę na wizycie to zapytam o acesan, czy można go zmniejszyć. Nie wiem czy mój gin będzie wiedział jak pokierować moimi lekami, tzn. sterydem. A może nie doceniam jego umiejętności :)
 
Kasik, Kotuska, macie 15.09 wizyty w klinice. Ciekawe czy udałoby się nam spotkać:) Zależy kiedy dostanę do się lekarza. A chciałabym do tego co robił transfer:) Kasik, acesan bierzesz dalej prawda?

Kotuska, metypred też bierzesz, tylko dopiero teraz prof zmniejszył dawkę? Nie kazał Ci odstawić? Mówił do kiedy się to bierze?


tak mam w gdansku wizyte u Puzio na 13.20.Metypred biore dalej.Bralam caly czas 3x1 ale Szczytanska kazala zwiekszyc jak zrobilam subpopulacje limfocytow i mialam NK 17,6 %.Wiec w sumie większa dawkę brałam 3 tyg. I bylo 4 tab dziennie.Teraz od poniedz.prof zmniejszym znow do 3x1 i mowil ze bedziemy zmniejszac ale nie wiem do kiedy mam docelowo brac.Mysle ze na pewno do konca 1 trymestru.Ty bierzesz metypred?
 
Anulla na wizycie pecherzykowej byłam u swojego gina stacjonarnego (leki tez mi sie kończyły) a na serduszko jechałam do kliniki bo tez mam spory kawałek drogi i tego sego dnia miałam tez wizyte serduszkowa u swojego gina :) a leków i tak narazie ne odstawiasz wiec bierz jak bierzesz a na wizycie w klinice juz ci powedzą kiedy zmniejszyć, ale myśle ze twój stacjonarny na prwno bedzie wiedział co i jak :)
Zatem teraz cEka cie beta co 2 dni , teraz miałas 8 dpt., czyli najlepiej 10,12 no i zaszaleje 14 lub 16 i pamiętaj zeby zrobic w tym samym labo :) a no i kolejnego sikacza zrób tez 10dpt to juz bedą 2 piękne krechy baaaardzo widoczne :)
 
Anulla sterydy odstawia sie stopniowo i to chyba dopiero po 12 tc. Mi immunolog kazala przyjsc wlasnie w 12 tc (bede wczesniej bo mi wizyte przelozyli chyba przez jej urlip) z nowymi wynikami subpopulacji limfocytow i bialkiem S zrobionym podczas brania estrofenu przed stymulacja. Mowila, ze bedziemy schodzic po 5 mg co tydzien. Ja biore 20 mg dziennie wiec to potrwa 3 tygodnie.
 
reklama
Genna czyli na pęcherzykową mogę jechać do swojego gin, to fajnie:) no tak planuję betę tak jak napisałaś. Zrobię w niedzielę i zastanowię się co dalej. No ale też klinikę muszę poinformować, więc jak będzie termin jaki mi pasuje do lekarza to pojadę:)
 
Do góry