reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anuszka cieszę się bardzo że beta tak ładnie przyrosła :-D co do tej jednostki dziwnej to też ostatnio miałam w niej wynik, robiłam wtedy bete w szpitalu. Beta wydała mi się trochę za niska choć i tak miała wartość jakoś 22 tyś więc już tak bardzo nie wnikałam. Na necie nie znalazlam niestety żadnego przelicznika tylko szczątkowe info z innych forum

Enni ale super wieści :-D zaciskam już kciuki za transfer! Bardzo dobrze że dostałaś lutinusa bo ostatnio to chyba za mało miałaś progesteronu

Kwiatuszek trzymam kciuki! Już czas na stare forumowiczki :-);-)
 
reklama
Jestem. CRL 0,42 YS 0,34 czyli zoltkowy i pęcherzyk ciążowy 1,82. Serduszko bije ale najgorsze jest to ze słabo :(((((( dr mówi ze może przyspieszy ale znów mam plamienia. Dostałam zastrzyki domięśniowe Prolutex. Boże dodaj sił mi i mojemu grosiowi.
 
Hania czyli jednak tamten lekarz mial kiepski sprzet skoro zarodka nie widzial a ten nawet serduszko zobaczyl. A slabo bijace serduszko to znaczy ile? Ja tez caly czas plamie ale staram sie byc spokojna bo doktor uprzedzal, ze tak moze byc przez moj krwiaczek.
 
Kasik nie wiem nawet nie zmierzył. Od razu na oko zobaczył ze wolno i pomimo ze mój M starał sie cos wyciągnąć nie powiedział. Dr mówił ze powinno byc 100-110 mój M zapytał czy bije o polowe za mało i dr powiedział ze wiecej ale na razie za mało. Jestem świadoma czym to grozi. Mam leżeć siusiu zrobić kanapkę zrobić i leżeć. Wizyta za tydzień.
 
Hania olbrzymie kciuki za Twojego kropka, oby szybciutko nadrobil zaleglosci. Mi na pierwszym usg tez na oko powiedzial, ze 160. Kurcze to skoro serce powinno bic 100-110 a mojemu kropkowi ostatnio bilo 180 to moze za szybko? Doktor mowil, ze ok.
 
Wpadłam dzisiaj w wir pracy i zaglądam teraz w wolnej chwili a tu takie wieści :)
Anulla mowilam ze ciotki bardziej wierzą w maluchy :) gratuluje kochana z całego serca :) bete zrób łącznie 3 rAzy możesz i wiecej jak nie szkoda ci pieniędzy i proponuje zapisz sie do lekarza gdzie bedziesz prowadziła ciąże , przyjmuje sie 15-19 dpt blastka widać zarodek a 23-29 serduszko , wsystko zalezy od malucha i jak widać sprzętu :)
Ale sie ciesze super :) stare forumowiczki ruszyły :)
Anuszka beta ruszyła z kopytka tylko sie ciesYc :)

Hania jednak inny lepszy sprzęt robi swoje :) jest serduszko a teraz rozmawiają z kropkiem zeby walczył z całych sił !!!!! Jak zwykle ciotki wierzą najbardziej w slabeuszki :)

Kwiatuszek zatem kciuki za punkcje i napis ile masz tych jajców?

Enni teraz czas na Ciebie , kciuki juz zaciskam z całych sił &&&&&

Przesyłam fluidki ciążowe , lapcie dziewczyny , trzeba se zarazić ciążą :)
 
reklama
Anuszka nie spotkałam się z żadnym rzetelnym źródłem (przelicznikiem) co tych jednostek więc nic nie jestem w stanie Ci powiedzieć żeby przypadkiem w błąd Cię nie wprowadzić ... A lekarza albo w laboratorium nie uda się podpytać? - tak byłoby najpewniej.

Hania może dr. nie zmierzył bicia serducha żeby nie obciążać dodatkowo zarodka - mi tłumaczył mój dr. w Klinice że na wczesnym etapie opcja którą się włącza na usg żeby zmierzyć i usłyszeć serce obciąża maluchy ... A co do szybkości bicia to mi mówiono że powinna być w granicach 110-150, choć sama na początku ciąży miałam 160-170 i też lekarz twierdził że jest ok ... Trzymam kciuki za Was i kolejną wizytę.:tak:
 
Do góry