reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

No powiem WAM, że nadal jestem w szoku, a wieści takie cudowne!

...6 naszych kochanych zarodeczków dalej się ładnie dzieli (dziś 3 doba) i więcej szczegółów będę wiedziała po 14 - bo bardzo dużo zabiegów dziś w Klinice mają, a i Pani Embriolog skonsultuje ten progesteron z Dr co do ewentualnego transferu jeszcze (PR był 1,8 w 11 dc - ale podejrzewam, że skoro teraz biorę Lutkę dopochwową 3x1, to on będzie jeszcze wyższy! i chyba już teraz nie ma on znaczenia - bo chyba im wyższy tym lepiej, co nie?, jak to jest - pomóżcie!)
Bardzo się cieszę, że los się odmienił :-)
 
reklama
Kciukasy dziewczynki za dzisiejsze wizyty.

Anuszka
aby beta poszybowała mocno w góre !!!

Olusia, a takie mocne masz te wymioty ?Moze coś Genna poradzi , ona jest specjalistką od kłaczków. A Ty nam fotki kropusiów obiecałas i co ???

Madziula, ja miałam przy swiezym transferze PRG 2,7 ng i mi transfer zrobili.Ale co klinika to inny obyczaj.
 
Madziula ale super wieści :) dały radę chłopaki i twoje jajeczka :) teraz duzo dzieciów cie czeka :)

Olusia z tego co wiem sa 2 leki dla kobiet w ciazy , najpierw Torecan (czopki) a potem Zofran , kłaczki skonsultuj z ginem nie bierz nic sama

A za brak zdjęcia kropków wymyśl sobie karę :)

Co do progesteronu przed transferem to słyszałam ze zalezy co sie bierze, jak menopur to nie ma on większego znaczenia i tak miałam za pierwszym razem , był wyższy ale transfer był a teraz miałam gonal f i PR wyższy i nie miałam transferu, dopiero crio w następnym cyklu
 
Ostatnia edycja:
genna i kotuska wymiotuje czesto i tak mnie szarpie ze pluca wypluwam i tak kilka razy dziennie nawet w nocy... ledwo juz zyje a do tego przeziebienie mnie zlapalo to juz w ogole.... cos czuje ze spadne na wadze przez te wymioty... odnosnie fotek to na forum nie wstawialam ale jak ktos chce zobaczyc to wysylam na e-mail badz jesli mam do kogos nr to przez mms...juz do znajomych powysylalam fotki.... :-)
 
Za wszystkie wizyty dzisiaj kciuki ale wyjątkowe za Hanię, mam nadzieję, że usłyszysz dzisiaj serduszko :tak::tak::tak:

Madziula super info, gratki :-)

Olusia
a dlaczego nie chcesz nam nam na forum wstawić fotek swoich kropków? Wytnij wszystkie swoje dane i wklej samo zdjęcie, czekamy :tak:
 
reklama
Do góry