reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla kochana tak bardzo się cieszę :tak::-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-) po prostu urodziny M są taką szczęśliwą datą, że musiało się udać. Ja tak miałam i genna, teraz Ty, to nie może być przypadek :tak: Normalnie aż mi się łezka w oku zakręciła i rogala mam na twarzy :-D Ja dzień przed betą czyli w 7dpt zrobiłam sikacza i wyszedł cień cienia, też się bałam, że to tylko moja wyobraźnia ;-):-D Przyjęły nam się takie same zarodki, czyli 1BB i kto mi teraz powie, że to są słabeusze??? Niech się nawet nie waży odzywać ;-) Mnie brzuch bolał jak na @ przed betą i jeszcze kilka dni po, ciągle biegałam do toalety bo myślałam, że przyszła @ tak więc tym się nie przejmuj kochana. Moja beta z 8 dpt to 93,71 i była wyższa niż innych dziewczyn, dlatego podejrzewałam bliźniaki. Olusia miała niższą betę a ma bliźniaki więc nie ma reguły. Najważniejszy jest przyrost. Koniecznie powtórz w niedzielę. Jejku jak się cieszę :-)

Hania dobrze, że idziesz do innego lekarza bo ten stres Cię wykończy i na pewno nie służy kropkowi. Czekamy na dobre wieści :tak:
 
reklama
Kasik, dziewczyny dziękuję:) szłam z wynikami to ryczałam jaj bóbr to ludzie gapili się jak na idiotkę:) Dzwoniłam od razu do męża, bo go przez tydzień nie ma, a nie wytrzymałabym tyle czasu. Żeby tylko był wzrost. A mówiłaś, że będzie szczęśliwy dzień:) I jeszcze dostałam wczoraj reklamę wróżki na tel, że jutro (czyli dzisiaj) zmieni się całe Twoje życie :)
Kotuska miała wyższą betę, no ale nasze to maleństwa, pewnie dlatego beta niższa:)
Jak w niedzielę wzrośnie beta, to kiedy powinnam zgłosić się do kliniki? Kasik kiedy byłaś w Invikcie po wynikach bety?
 
Anulla ALE SIĘ CIESZĘ :-D:-D:-D:-D:-D mowilam że DHEA nie będzie Ci potrzebny :-D

Madziula gratuluję pięknych zarodeczków! Niech dalej pięknie się dzielą :-)

Anuszka teraz kciuki za Ciebie :-) idziesz dziś na bete?
 
Anulla gratuluję, SUPER!!!! :-):-):-) czułam że ten ostatni 'najsłabszy' będzie również Twoim szczęściarzem :-)
Beta na pewno wzrośnie, nic się nie martw i nie stresuj :tak: Ja 9dpt miałam nawet nieco niższą.
Ehhhh aż się popłakałam :sorry:
 
Haniu bardzo dobrą decyzję podjelas ze idziesz do innego lekarza, trzymam mocno kciuki. A ktory masz dzis dzien po transferze?
Anulla no poprostu mega wypas :laugh2:. Nie ma reguly ze klasa 1 zarodkow jest gorszą klasa. Co do bóli brzucha to u mnie tez dosyc dlugo az gdzies do5-6 tyg bolal brzuch jak na @, też co chwila biegalam do toalety patrzec czy wkladka nie jest zaplamiona. Wiec to normalne, w brzuszku teraz jest rewolucja, kropeczka uklada sobie mieszkanie na 9 miesięcy ;-). Co do wizyty to mi lekarz od pozytywnej bety kazal zjawić sie po 2 tyg.
 
Haniu to rzeczywiście powinien lekarz juz coś zobaczyć, u mnie w 24 dpt juz byl zarodeczek z bijącym serduszkiem. No ale moze lekarz jest do d.... i ma moze slaby sprzet, wiec dobrze ze masz kolejną wizytę. Trzymam za Ciebie mooooooocno kciuki
 
Anulla
Mnie boli do dziś brzuch jak na @ i dr pozwoliła mi brać no spe 3razy dziennie.

Hania
Ja miałam podane zarodki w 2 dobie.a co?

Tak byłam dziś na becie
I jestem mega szczęśliwa i już trochę się uspokoiłam bo dziś mega przyrost . . . 609.8
 
Ostatnia edycja:
reklama
Smerfeta, miałaś rację z DHEA. Jejku dziewczyny Wy bardziej wierzyłyście w mojego kropka niż ja sama:) Proszę teraz kciuki za prawidłowy przyrost:) Mąż to był w takim szoku, że przez kilka minut nic nie mówił - myślałam, że zemdlał :-D.
Infinity - ostatni będą pierwszymi, też mi mówiłaś, że Twój też ostatni i mój też się przyjmie:)
Tylko teraz mam problem, bo w pracy jestem w pokoju z dziewczyną, która ciągle choruje i nie chodzi na zwolnienia. Teraz ma wirusowe zapalenie krtani. Boję się, że coś złapię od niej:(
 
Do góry