reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziękuję za wsparcie dziewczynki.Ale jakoś nie liczę na ten Poniedziałek.Oczywiście leków nie odstawiam jeszcze i Betę w Poniedziałek powtórzę.Ale tak Pro forma jedynie. Jeszcze raz Dziękuję Wam za Wsparcie bardzo go teraz potrzebuję.Przedyskutowaliśmy z Mężem wszystko, odłożyliśmy podejmowanie decyzji o tym co dalej na jakąś chwilę.Oboje musimy trochę odsapnąć.
 
reklama
Mimozama bardzo mi przykro tulę mocno
dzięki dziewczyny za kciuki po męczącej nocce przespałam się chwilkę i pojechaliśmy na wizytę. wizyta udana zaczęłam brać anty i gonal mam dołączyć od 25 wrz idę długim protokołem bo u mnie jest problem z hiperstymulacją i lekarz musi być ostrożny ,oczywiście szok że za gonal zapłaciłam 3,20zł za 7 zastrzyków następna wizyta 9.10 .Jak dotarliśmy do domu to zaraz M odstawiłam do pracy spóżnionego o godzinkę teraz ja się zbieram na nockę ,ale jutro wolne to jakoś wytrzymam ,muszę;-)
 
Mimozama - eh dlaczego to musi byc takie trudne... :(

Mam jutro wizyte u anestezjologa. Jak taka wizyta wyglada? Trzeba sie przygotowac na jakies dodatkowe badania?
 
Marikka, a nie kazali ci zrobić badań na wizytę? Moja wizyta to było może 5 minut. Dr spisał wyniki przeprowadził wywiad i do zobaczenia na punkcji ;)
 
reklama
KasiaMakaronik, ja zawsze mówiłam, że aby uzyskać inny efekt trzeba robić coś czego nie robiło się do tej pory. To taki trik sprzedawcy i wierz mi sprawdza się. Tak wiec bardzo mocno Ci kibicuuje i czuje, że u Ciebie teraz juz będzie dobrze.:tak:
 
Do góry