reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Olusia mam nadzieje że to nic poważnego, daj znać jak będziesz coś wiedziala. Trzymam mocno kciuki ;-)
Magda myśle ze to macica sie rozciąga stad te bóle,a może masz wzdęcia? Ja jak ostatnio mialam wzdęcia to brzuch byl taki twardy i też bolał, do tego zaparcia :zawstydzona/y:. Daj znać po wizycie my tu kciukamy i za Ciebie :tak:
Sylka ale sie cieszę że maluszek walczy, ale wydaje mi sie że dr nie potrzebnie Cie stresuje. Wejdz na tę stronę i tam jest podana odpowiednia wielkość pęcherzyka ciążowego względem CRL. Wiec wg mnie u Ciebie jest dobrze :happy:
 
reklama
Jestem po wizycie. Nic złego się nie dzieje. Szyjka prawidłowa, zamknięta, łożysko prawidłowe. Dzidzik rusza się, serduszko bije. Mam brać nospe 2 razy dziennie i tyle.
Ulżyło mi ;)
 
Olusia, a ja asobie tak myslałam wczoraj o Tobie. Jak tam Twoje kropeczki. A powiedz co mówią lekarze w szpitalu, co jest powodem krwawienia? Cos się odkleja, jakiś krwiać? Robili Ci USG ? Widziałaś serduszka ? Mocno trzymam kciuki za Ciebie i Kropusie.Będzie dobrze !!!

Sylka, mi lekarka powiedziała że wielkość pecherzyka nie ma znaczenia i mi go nawet nie zmierzyła. Powiedziała ze to nie ma znaczenia czy zarodek mieszka w 300 mm apartamencie czy w kawalerce, ważne jakiej wielkosci sam zarodek jest.Tak wiec nie stresuj się tylko ciesz tym że Twój kropuś taki waleczny.

KasiaMakaraonik, mocno trzymam za Ciebie kciuki. Oby tym razem było szcześliwie.Musi być !!!

Kasik, trzymam kciukasy za piękne widoczki na USG. Pochwal sie foteczką.

Magda,
dobrze że nic powaznego u Ciebie sie nie wydarzyło. Bierz nospe a napewno Ci ulży.Pogłaszcz brzuszek od ciotki Kotuśki.

Hania, a TY się uspokój, nie denerwuj bo wyniku i tak nie zmienisz. Będzie taki jak ma być.A pamiętaj że tylko stresem możesz sobie zaszkodzić. Bedzie Dobrze, zobaczysz.I trzymaj się dzielnie.
 
Kotuska udało się wkleić ) Co ty na to?
Mam nadzieję że w przyszły czwartek pochwalę się ładniejszym zdjęciem
 

Załączniki

  • Inv.pdf
    42,5 KB · Wyświetleń: 90
KasiaMakaronik ogromne kciuki za transfer, tym razem MUSI być udany :tak::tak::tak:

Hania już kciukam za Twoją jutrzejszą betę, będzie dobrze :-)

Olusia jak się dzisiaj czujesz? Co mówią lekarze? Krwiak się oczyszcza?

Magda cieszę się, że wizyta Cię uspokoiła, nospana pewno pomoże. Wizytę mam na 19:30 ale pierwszy raz idę do nowego gabinetu mojego doktorka, przed IUI przyjmował gdzie indziej na nfz, teraz przyjmuje prywatnie. Poprzednio były straaaaaaaaaszne opóźnienia, nawet po 2 godziny, mam nadzieję, że teraz są mniejsze bo wizyta dopiero na 19:30. Stresuję się bardzo :zawstydzona/y:
 
Bardzo bardzo was przepraszam. Tyle na pisalyscie ze nie nadrobie. Myślam o was a szczególnie o Sylce wczoraj bo pamiętalam że ma mieć wizyte wtedy co ja. Ciesze się że kropus taki dzielny.
U mnie też wporządku. Tylko mdłości i bol glowy nie dają spokoju. Kropek ma 15, 1mm serce ok . Wzorowo jak na 8 tc. Zapisalam się na prenatalne na 8.09 krew 22,09 usg i 15,09 u prowadzącego kolejne spotkanie
Kotuska jak u ciebie mały?
Kciuki za dzisiejsze bohaterki.
Kwiatek będę myśleć o tobie jutro. Zrzucilam okiem na listę i dopiero co ja miałam taki wpis :)
 
Milena, duży juz Twój kropek. Taka mała żabka.Super.
Mój kropuś tak jak w sygnaturce w sobotę miał 0,46 cm i bijace serduszko.Zaczynają mnie męczyc poranne i wieczorne mdłosci wiec chyba kropuś rośnie.Ide teraz 1 wrzesnia to mam nadzieje juz mój kropus bedzie podobny do Twojej żabeczki ;-):-)

Jazzabell, patrząc na oko to wielkosc pecherzyka spora wiec wszystko ok. Za tydzien zobaczysz pewnie już i kropusia i serduszko. Tak jak ja najpierw miałam sam pusty pecherzyk a tydzien później takie piekny widok juz był :tak:
 
reklama
Kotuska -rozumiem że stałaś się już specjalistką USG:-D Widzisz że duży...?
Nie wątpię że w przyszły czwartek pochwalę się wam swoja fasolką :-)
 
Do góry