reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczynki są cztery pęcherzyki w tym dwa tylko do pobrania ładne. Punkcja prawdopodobnie w Piątek. W Środę kolejne podglądanie i termin punkcji dokładnie określa. Ale w weekend na 100%
 
reklama
Powodzenia na dzisiajeszych wizytach Dziewczyny!

A ja zgodnie z zaleceniami Doktora przekładam się z łóżka na kanapę i na odwrót a od soboty tak mnie pobolewa i ciągnie dół brzucha że i tak nie byłabym w stanie bez L4 funcjonować bo co wstanę i chwilę pochodzę to już muszę usiąść - nie wiem czy to normalne??:confused:
 
byłam dzisiaj na I-szej wizycie po pozytywnej becie, wizyta trwała jak zwykle -2 minuty. Szybkie usg na którym ja nie zdążyłam nic zobaczyć, lekarz tylko powiedział że wszystko dobrze się rozwija. Na moje pytanie czy jest serduszko stwierdził że za wcześnie...kazał przyjść za 10-14 dni
Dostałam jakieś rozmazane zdjęcie....bez opisu :szok: Nie znam nawet wymiarów... NIC.
Wiem tylko że według transferu to 5,5 ciąży. W sobotę robiłam betę i była 21013,0
pytanie czy powinno już być coś widać więcej oprócz pęcherzyka?
 
Jazzabell, transfer miałyśmy prawie w tym samym czasie z tym, że ja miałam 22 lipca podaną mocno rozwiniętą blastocyste. W sobotę mój kropek miał 0,46 mm i serduszko.Wg ost. mies. to 6 t 2 d.Moja lekarka mówiła że serduszko zaczeło wg. niej bic jakies 2-3 dni wcześniej.Wiec u Ciebie to tak pewnie na granicy bicia serca jest. Niby widac zarodek przy becie 10 000 ja miałam w sobote 11 tys. A jak Ty miałas 22 tys. ponad to dziwne że sam pecherzyk.Wstaw zdjęcie to może ocenimy.
 
U mnie wizyta już za mną - Kropeczek ma 31,2mm ale Dr stwierdził, że pęcherzyk ciążowy jest zbyt mały, bo ma 42,4mm. Na razie jest zbyt wczesnie aby stwierdzić czy wszystko będzie dobrze-kluczowe będą badania prenatalne ktore mam 01,09. Mówił, że może to być błachostka i będzie wszystko dobrze, ale może być również, że jakiś narząd dziecka się nie wykształci lub wykształci się słabo bo nie będzie miało miejsca. Mam nadzieję, że teraz Maluszek będzie się rozpychał rękoma i nóżkami i będzie zdrowe...
 
Kotuska -gwarantuje że ze zdjęcia nic nie wywnioskujecie, jest zamazane i bez żadnym pomiarów czy opisów.
Z moim invitro i lekarzem to jest tak że kiedy wy wszystkie przed transferami wiedziałyście jakiej klasy macie zarodki –mi powiedział że…. ładne, teraz zamiast wymiarów i jakiś szczegółów powiedział że…ładnie się rozwija
Delikatnie rzecz ujmując nie wchodzi w szczegóły…
I wiecie co tak jak wtedy jak powiedział że ładne i mu zaufałam tak i teraz zaufam. Fakt wkurzyłam sie na początku i miałam polecieć gdzieś na inne USG ale nie będę popadać w paranoję. Co najwyżej zrobię jeszcze betę. W przyszły czwartej jestem umówiona u lekarza który będzie prowadził moją ciążę, dopiero wtedy bo czekam na męża który jest za granicą. Może tak miało być że serduszko razem usłyszymy :tak:
 
SYLKA czekałam na informacje od Cebie !!!!! Ufff kropuś walczy i to najważniejsze , mam nadIeje ze to leniuszek jak u infinity:) teraz czekamy na prenatalne , najważniejsze badanie kropusia :)

Jazzabell mije pierwsz USG obcego tez było maloczytelne, szczególnie ze dosc wcześnie jest robione ,
Wiec spokojnie , najważniejszy pecherzyk ciążowy, jak byłam w klinice na USG pierwszym ( bonoprzednie kialam u gina prowadzącego w tej chwili moja ciąże ) trwało moze dłużej i juz było serducho ale strasznie zamazane i nic nie było widać , wiec pewnie kiepski sprzęt, ale duzo nie zobaczysz na takw czesnych badaniach, spokojnie doczekasz do wizyty juz u właściwego lekarza :)
Mimozama twoje jajeczka dadzą radę , najważniejszy jeden wartościowy a nie kupa niedobrzalych, wiec proszę wierzyć w swoje szczęście :)
 
Jazzabel, dziwny ten lekarz. Nie dość że sie tyle naczekamy to nawet porzadnej pamiatki z opisem nie dał. ! Ale i tak wstaw. Ciekawa jestem jak to wyglada.

Sylka, czyli jest duża szansa że z dzidziusiem bedzie ok. A widzisz Cz. juz Ci skierowanie chciał wypisywać. Poczekajmy do 1 wrzesnia. Bedziie dobrze. Wstaw foteczke kropusia dla cioteczek.
 
reklama
Genna -ty widziałaś serduszko 26dpt blastki ja jestem 26dpt dwudniowego zarodka :tak:
Katuska nie wiem jak dodac załącznik :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry