reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Smerfeta - super że nie masz tych przeciwciał i nie stresuj się już teraz, wszystko jest i będzie OK :tak:

Genna - zazdraszczam takiego spokojnego obcego i superowych wyników ;-)


Chloe bardzo dobrze że dziś będziesz miała wizytę. Trzeba sprawdzić czy na usg wszystko ok. Masz nadal plamienia?

Dzięki, że pytasz. Po moim wczorajszym ataku paniki żadnych śladów plamień ale cieszę się, że doktor sprawdzi co i jak chociaż przecież 11dpt to tak i tak nic widać nie będzie więc nawet nie wiem jak to sprawdzi :confused:
 
Ostatnia edycja:
Genna super wieści, gratki kochana. Udanych zakupów. Czyżbyście planowali urlop poza granicę UE?

Chloe za dużo lekarz nie zobaczy ale może chociaż stwierdzi skąd plamienia. U mnie powiedział, że może po aplikatorze bo w środku już było czysto. Mówił też, że mogę plamić po wczorajszej wizycie, po wzierniku ale jak na razie nie plamię.

Anulla wszystkiego naj z okazji 3-ciej rocznicy ślubu, my mamy za 2 tygodnie 4-tą. Z tego wszystkiego całkiem zapomniałam. Może jakiś wyjazd 2-3 dniowy zaplanuję. A na kolację najlepiej wybierzcie się gdzieś, zawsze będzie bardziej odświętnie i uroczyście niż na co dzień.

Smerfeta serduszko już będzie na bank. Wizyta już za niecałą godzinę, trzymam kciuki z caaaaałych sił.

Info od Heizy, pobrali 15 kumulusów i wszystkie będą zapładniać bo to trzecie podejście. Transfer w poniedziałek.
 
Ostatnia edycja:
kasik36 to Heiza ma 35 lat? ze zapladniaja wszystkie? czy po prostu przy 3 podejsciu nie zaleznie ile kto ma lat zapladniaja? hmm:tak:

Anulla wszystkiego naj z okazji 3-ciej rocznicy ślubu.... :-)

Smerfeta trzymam kciuki za wizyte i za serduszko !!:tak:

Chloe dobrze ze poszlas do lekarza, bedziesz spokojniejsza... ;-)

A ja dzis taka rozbita.. nie mam sil na nic...
:-(
 
Anulla wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy ślubu:) zobaczysz kolejna bedzie weselsza:)
Heiza kciuki za seks na szkiełku :) duża rodzinka sie szykuje :)
Olusia to jest 3 podejście Heizy dlatego zapładniają wszystkie.
Montana powiedział ze zdarzają se takie przypadki jak ja :) ze kłaczkują :) z okazji 1 kłaczka dzisiaj poszliśmy do pizzy hut, miałam takiego smaku od poniedziałku ze musiałam nawet jeżeli zaraz wyjdzie )
Pierwszy zakup dla obcego jest, ale to narazie na tyle, na jesień zaszaleje :) jak bedą jakies półki zeby pomieścić wsystko , koleżanka obiecała zestaw typu przewijak, wanienka itp bo jej firma produkuje takie rzeczy i wybrałam taki happystarsOKT kids
A dzisiejszy zakup to :
ImageUploadedByForum BabyBoom1407938225.833276.jpg
Wzięłam rozmiar 62 , ja jak sie urodziłam miałam 59 , a teraz doszło mi tylko 102 cm , za to M 180 ale był wcześniakiem wiec nawet nie wiem jakiego wzrostu był po urodzeniu , a jak nie to poczeka ciuszki na obcego :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1407938225.833276.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1407938225.833276.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
reklama
Genna ale świetne body, ja tez obiecalam sobie ze teraz bede odwazniej patrzec a moze i powolutku kupowac ciszki dla mojej niuni. Chcialabym juz znac plec mojego szczescia. Za tydzien mam wizyte w klinice moze cos lekarz juz ujrzy. A Tobie zdradzil jaka plec?
 
Do góry