reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta, gratuluję serduszka i udanego świętowania:)
DW, ja to bym się z Tobą zamieniła na mrozaczka :-D bo ja podchodzę do swojego tak jak Ty do swojego:) A rzeczywiście jest tak, że te na które liczymy bardzo to się nie przyjmują, a te co troszkę ignorujemy zostają z nami. I tak te słabiutkie częściej się przyjmują:) Sama mam taką nadzieję, że jednak mój słabeuszek i ostatni mrozaczek zdecyduje się nam sprawić cud i zostać już na dobre:) Także głowa do góry i Twój nie jest wcale złym zarodkiem:)
 
reklama
DW - tak jak napisała Ci Genna - każdy zarodek ma swój ukryty potencjał i trzeba w niego wierzyć i nie ma reguły że niby ten lepszy to się przyjmie a ten słabszy nie bo jak widać na przykładach dziewczyn - natura wie swoje.

Smerfeta - gratulacje i miłego wieczoru :tak:

A ja już po wizycie - trochę uspokojona. Doktor powiedział że nie dzieje się tam raczej nic złego, kazał więcej odpoczywać i się oszczędzać. I przepisał mi lek o nazwie ESTROFEM który już wykupiłam i jak przeczytałam to przeżyłam szok! :szok: Piszą w ulotce że absolutnie nie można go stosować w ciąży i że jest szkodliwy dla płodu i teraz już sama nie wiem co robić. Ufam Doktorowi ale ta ulotka mnie trochę przeraziła :baffled:

Czy któraś z Was brała może Estrofem??
 
Chloe nie czytaj ulotek :-D ja brałam i dopiero niedawno odstawilam, Twoj dr. na pewno wie co robi :tak: standardowo jest to lek na menopauze stąd te dziwne informacje w ulotce, po ivf bierze się w innym celu. Jest często stosowany i na pewno nie szkodzi.

Smerfeta Gratuluję :-)
 
Ostatnia edycja:
Chloe, więc lekarz uznał że to spadek estraidiolu jak u mnie. Ja jestem na cyklu sztucznym wiec biore Estrofen od poczatku cyklu 3x1 a jak mi się pojawiły plamienia to biore 3x2.Nic złego u Ciebie na pewno się nie dzieje. Kiedy idziesz na USG ?

Smerfeta, tak się ciesze że wszystko ok. Jak wrócisz z randki z mężem to pokaz nam kropusia i zdaj pełną relację ;-)

Olusia, ja wciąż czekam na fotke. Zapomniałas o mnie ?
 
Ostatnia edycja:
cześc dziewczyny ja dopiero teraz bo ostatnio tyle na głowie i praca,ale daję rade:rofl2:
Kotuska ja to tylko się umawiam do S na transfer zdobył nasze zaufanie i jest ok jako lekarz i miły człowiek;-)
Ewelina brzusio super ja sobie pomyślałam że malutki a tu dziewczyny piszą że duży:-p
Smerfeta gratuluję udanej kolacji i niech Tobie uśmiech nie schodzi z twarzy
Chloe dobrze że w porządku i się uspokoiłaś będzie dobrze tylko nie przemęczaj się i nie stresuj :tak:
DW mam nadzieję że to tylko słaby dzień u Ciebie i tak naprawdę nie myślisz przekreślać swojego zarodeczka bo słaby ja też mam słaby a sił w sobie jeszcze dużo przynajmniej tak mi się wydaje że będę próbować tak długo aż się uda bo to moje mażenie
 
Infinity i Kotuska - dzięki za info, od razu mi lepiej :happy: - jak Wy go też miałyście to zaraz go sobie wpakuję :tak:
 
reklama
Do góry