reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Montana ja jestem strasznie waska w biidrach w zasadzie to jigdy ich nie mialam wiec moze dla tego pierwszy brzuch rosnie bo zaczynam teraz odczuwac biodra kosc ogonową i kregosłup tak boli ze czasami nie moge wstac :rolleyes: no ale musi gdzies sie pomiescic maluch :D
 
Ewelina nacieszyłam oczy Twoim pięknym brzuszkiem :-) Ja miałam podobny ostatnio po stymulacji ;-):-D

Smerfeta czekam na wzruszającą relację z wizyty :-)

Heiza kciukasy za owocne jajkobranie :tak:

Genna dzisiejsza wizyta na pewno Cię uspokoi, czekamy na relacje :-)
 
Kasik jakos wlasnie nie jestem
Zdenerwowana, chociaż po tym moim chudnięciu i tyg lekach teraz mam obawy.
Wlasnie zostałam zważona, zmierzona i odpowiedziałam Na setki pytań :) od ostatniej wizyty u doktorka schudłam 2 kg !!!! Aaaa
W ciagu godziny wyjadę do gabinetu bi ktoś wypadł z kolejki wiec nie będę musiała sie snuć bez celu u krzyżaków :)
 
Dziewczyny kciuki za dzisiaj :tak:
Ja dopiero wstałam :szok: chyba z 12h spałam :zawstydzona/y: czuję się super więc nie wiem o co chodzi :-p

Ewelina brzuszek śliczny i bardzo duży jak na ten tydzień - u mnie wtedy jeszcze nic nie było widać. Ale Ty chyba szczupła i drobna jesteś a wtedy szybciej widać, bo wszystko co rośnie od razu wystaje :tak:;-)
Genna obcy da sobie radę, gorzej z Tobą bo od takiego chudnięcia wymiecie Ci z organizmu wszystkie cenne rzeczy. Może lekarz coś nowego poradzi :confused:
 
Chloe bardzo dobrze że dziś będziesz miała wizytę. Trzeba sprawdzić czy na usg wszystko ok. Masz nadal plamienia?

Genna kciuki za pomyślne wieści :tak:
Heiza za piękne pęcholki i za sex na szkiełku też już trzymam kciuki :tak:

Tak czekałam na wyniki PTA (przeciwciała we krwi, bo z M mamy konflikt) i się nie doczekałam. Zadzwoniłam do labo i okazało się, że tych wyników nie podają przez internet, ale na szczęście babeczka podała mi wynik przez tel. Nie mam przeciwciał :happy: A co do dzisiejszej wizyty to strasznie się stresuje bo licząc z terminu @ to wczoraj zaczęłam 7 tc a to oznacza że serduszka chyba jeszcze nie będzie? Znaczy może być ale chyba nie musi... ale mam nadzieję, że maluszek rośnie... strasznie się denerwuje
 
My juz po badaniu obcy był bardzo spokojny aż musiałam sie zapytać czy to normalne , no i die okazało ze nasze słońce poprostu takie spokojne jest bo często trzeba "biegać" za dzieciakami po brzuchu :) ma juz 6,8 cm a ryzyko choróbsk znikome, przeziernosc 1,9, reszty skrótów nie umiem jeszcze rozszyfrować :/ wolne beta HCG to 49,1 IU/l , papp-a 3,593 IU/l , serce bije jak dzwon 158 ud/min....połowkowe mam 16 października :) ImageUploadedByForum BabyBoom1407925837.373157.jpg
Nosek po tatusiu :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1407925932.584467.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1407926031.201550.jpg
Wklejam zdjęcia części wyników moze cos zrozumiecie :)
Jedziemy zakupić cos dla obcego w nagrodę ze był taki grzeczny i dał sie zmierzyć :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1407925837.373157.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1407925837.373157.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 131
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1407925932.584467.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1407925932.584467.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 118
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1407926031.201550.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1407926031.201550.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 109
Ostatnia edycja:
wczoraj mnie nie było, a dziś takie dobre wiadomosci:)
Kasik, gratuluję serduszka, super:))
Olusia, bliźniaki jednak:tak::tak: super, gratuluję podwójnego szczęścia:) Odpoczywaj dużo i uważaj na siebie:)
Chloe gratuluję bety, odpoczywaj dużo teraz:))
Kotuska, gratuluję pięknego przyrostu bety, super, że wszystko w porządku, a ta dr. niech się schowa i idzie leczyć małpy, takie rzeczy gadać kobiecie w ciąży!!! Najważniejsze, że się uspokoiłaś i wszystko w porządku:)

dziewczyny teraz to Wam życzę spokojnej i nudnej ciąży:) Dbajcie o siebie i nie przeciążajcie się:) Szczególnie Kasik ma zwolnić tempo, bo w końcu została mamusią i teraz musi myśleć za dwoje:-D

A ja muszę coś wymyślić na obiadokolację rocznicową. Miałam nadzieję, że tą rocznicę spędzimy już w trójkę, a tu niestety :zawstydzona/y:. A jak się uda transfer na 28.08, to testować mogę w urodziny męża, więc fajnie by było sprawić taki prezent:)

Genna, no to super, że maluch był spokojny i chociaż raz dał się zmierzyć:)

Kasik, co do płatności za wizyty, to chyba panie z rejestracji to są jakieś nieogarnięte. Ja jak byłam po nieudanym transferze, to kazały mi płacić, bo program kończy się na transferze i dalej muszę już płacić. Chybaże to wizyta przygotowawcza do kolejnego transferu. To ja już sama nie wiem o co chodzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry