reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kot całkiem sprytny ;)
Mojej cioci kot spadł z 4 piętra na trawę i nic mu się nie stało po za szokiem jaki przeżył bo nigdy nie był na trawie i bał się ruszyć ;)
A mnie zdenerwował przed chwilą na maxa mój siostrzeniec i nasz mały pies... Młody poszedł nad staw a pies za nim i kundel wlazł w ten muł śmierdzący bo staw wysycha. Przyleciał zadowolony i upierniczony po samą głowę a smród bleeeee. Młody nie chciał psa umyć więc dostał opiernicz. Boziu co za smród! Mama przebiegła ni pomóc umyć brudasa. Pies w szoku leżał zawinięty w ręczniku przez 15 minut bo nie dostał pozwolenia żeby się ruszyć hahahaha. Zawału przez nich dostanę do końca wakacji! Niech już zacznie się szkoła błagam ;)
 
reklama
=Madziulka Rz;10900439A teraz zastanawiam się , jeśli wezmę zastrzyk 8.08 i odstawie tabletki anty 15.08 , dostanę @jakieś 3 dni później to co będzie dalej? mam zgłosić się na wizytę 2.3 dc.
tak Madziulka! 8.08 na zastrzyk jedziemy, do 15.08 antyki bierzemy, podejrzewam, że @ dostaniemy w 3-4 dniu po odstawieniu antyków, no i w moim przypadku Dr zapisał mi notkę, że 2-3 dc - zgłaszam się na wizytę usg! oddaje krew na estradiol i FSH, no i rozpisuje mi leki ;-)... także TY pewnie tak samo będziesz działać :-)
 
Infinity jak radzisz sobie z mieszaniem tych kremów? kupujesz gotowe zestawy? zainteresowała mnie ta stronka

Dużo różnych rzeczy już z tej strony zamawiałam ;-) a z kremów miałam dwa 'rozjaśniający AZELO / BHA' i 'łagodzący z lukrecją' - z obu byłam bardzo zadowolona. Kremy do twarzy faktycznie są w 'częściach' i trzeba wymieszać ale do każdego z nich na stronie sklepu jest tak banalna i zarazem bardzo dokładna instrukcja że jeżeli jej się trzymamy nie ma opcji żeby nie wyszło :tak: Zrobienie kremu trwa kilka minut.
A do ciała kupuję masła - są w stałej konsystencji ale pod wpływem temperatury ciała się rozpuszczają - na razie nie znalazłam lepszego zmiennika :-)

Kotuska przede wszystkim gratuluję pięknej bety :-) i byś się wstydziła jako stara wyjadaczka takie głupoty robić jak beta w innym labo :-p;-)
A z tymi kłaczkami to niekoniecznie - u mnie też mama i babcia całą ciążę się męczyły a nie tylko na początku i byłam pewna że ja też tak będę miała a skończyło się na mdłościach - kibelka nie obejmowałam dotychczas (odpukać) ani razu :tak:
 
Infinity, masz racje.. stara a głupia.... dobrze że mi przypomniałyście, że przecież mogli zrobić inne badania. A ja taka jak nowicjuszka Beta to beta !

Magda, ale się uśmiałam... chciałabym zobaczyć Twoją minę jak zobaczyłaś tego szczęśliwego pieska ;-)
 
Genna faktycznie dr W jest specjalistą położnictwa i ginekologii... eh to wszystko jest dla mnie czarną magią, nic nie wiem, ale mam nadzieję, że w Gamecie mnie pokierują

Infinity no właśnie ten krem rozjaśniający mnie zainteresował i masło kakaowe. To faktycznie przychodzi w kostce? i wystarczy w dłoniach rozgrzać i się smarować? :szok: zupełnie się na tym nie znam, ale pociągają mnie takie naturalne kosmetyki
 
Kotuska cieszę się, że mnie posłuchałaś i beta Cię uspokoiła, całkiem ładniutka :-)

Genna obcy Cię wykończy bidulko ale dasz radę, dla obcego wszystko :tak:

Smerfeta moja waga też pokazuje mniej, co prawda tylko 1 kg ale zawsze coś ;-) Też nie mam apetytu. Kiedyś dzień bez ptasiego mleczka był dniem straconym a teraz już ponad tydzień nie zjadłam nic słodkiego i w ogóle nie mam ochoty. To chyba po tej lutce podjęzykowej, biorę po 3 tabletki 3 razy dziennie a ona tak długo się rozpuszcza i taki wstrętny posmak pozostaje, że już wolę olej lniany niż ją ;-):-D

Moja beta z dzisiaj czyli 14 dpt 1151 :-) progesteron po małym zmniejszeniu lutki spadł z 92,92 na 84,34 więc do wizyty (mam nadzieję 12.08.2014.) nie będę już zmieniać dawek.
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta masło przychodzi w ciemnym plastikowym słoiczku. Ja trzymam w lodówce i wybieram trochę codziennie łyżeczką żeby paluchami nie grzebać ;). Rozgrzewam w dłoniach, rozpuszcza się i nakładam gdzie trzeba :)
Ogromną zaletą, szczególnie w ciąży jest calkowity brak chemii i ew. uczuleń. No i nic nie daje tak długiego efektu - u mnie pomimo kąpieli przez 2 dni po nałożeniu czuje że skóra jest miękka i nawilżona. Jedynym minusem może być forma produktu bo trzeba z minutę poświęcić na rozgrzanie i to że na dzień jest za tłusta konsystencja.
 
Kasik gratuluje przyrostu bety !!:tak:

No moja beta z dzisiaj to 702,9 :szok::szok:

11 dpt = 55,3 progesteron 37,2
14 dpt = 300,2 progesteron 68,5
16 dpt = 702,9 progesteron 80,8
 
reklama
Do góry