reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Byłam u psychologa. Mmm nie chce nikogo może niepotrzebnie zrazić (jak ktoś potrzebuje to polecam raz iść). To nie dla mnie. Usłyszałam m in że to siedzi w głowie, że to musiał nie być ten moment. Odniosłam wrażenie, że była zdziwiona że przyszłam (to dopiero 1 transfer i jestem młoda). Jak usłyszała, że mam dobra koleżankę co o wszystkim wie to jej powinnam popłakać aby rozładować emocje (mamie również). Generalnie nie czuje się lepiej, bardziej przekonana że więcej nie pójdę.
Odnośnie płatności - uciekłam z kliniki ale nikt za mną nie wolał 😹a jak meldowałam się przed wizyta to nic nie mówiły
 
Byłam u psychologa. Mmm nie chce nikogo może niepotrzebnie zrazić (jak ktoś potrzebuje to polecam raz iść). To nie dla mnie. Usłyszałam m in że to siedzi w głowie, że to musiał nie być ten moment. Odniosłam wrażenie, że była zdziwiona że przyszłam (to dopiero 1 transfer i jestem młoda). Jak usłyszała, że mam dobra koleżankę co o wszystkim wie to jej powinnam popłakać aby rozładować emocje (mamie również). Generalnie nie czuje się lepiej, bardziej przekonana że więcej nie pójdę.
Odnośnie płatności - uciekłam z kliniki ale nikt za mną nie wolał 😹a jak meldowałam się przed wizyta to nic nie mówiły
co to za psycholog 😳 zostaw jej opinie na znanym lekarzu. Psycholog nie jest od dawania rad, a szczególnie takich że to nie był wasz czas na ciążę
 
Byłam u psychologa. Mmm nie chce nikogo może niepotrzebnie zrazić (jak ktoś potrzebuje to polecam raz iść). To nie dla mnie. Usłyszałam m in że to siedzi w głowie, że to musiał nie być ten moment. Odniosłam wrażenie, że była zdziwiona że przyszłam (to dopiero 1 transfer i jestem młoda). Jak usłyszała, że mam dobra koleżankę co o wszystkim wie to jej powinnam popłakać aby rozładować emocje (mamie również). Generalnie nie czuje się lepiej, bardziej przekonana że więcej nie pójdę.
Odnośnie płatności - uciekłam z kliniki ale nikt za mną nie wolał 😹a jak meldowałam się przed wizyta to nic nie mówiły
Nigdy nie byłam u psychologa ale jeśli by mnie coś takiego spotkało to byłby psycholog na dwa razy- pierwszy i ostatni 🙄
 
Dziewczyny, pomóżcie bo chyba świruje. Punkcje miałam 30.09 transfer 05.10 ...
Oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam a betę według zaleceń kliniki mam zrobić 14.10(poniedziałek) miałam podaną bastke 2BB. Widzicie tu coś czy to moja wyobraźnia ?
 

Załączniki

  • IMG20241009182040.jpg
    IMG20241009182040.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 5
Dziewczyny, pomóżcie bo chyba świruje. Punkcje miałam 30.09 transfer 05.10 ...
Oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam a betę według zaleceń kliniki mam zrobić 14.10(poniedziałek) miałam podaną bastke 2BB. Widzicie tu coś czy to moja wyobraźnia ?
dla mnie test jest zalany, do powtórki.
 
Dziewczyny, pomóżcie bo chyba świruje. Punkcje miałam 30.09 transfer 05.10 ...
Oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam a betę według zaleceń kliniki mam zrobić 14.10(poniedziałek) miałam podaną bastke 2BB. Widzicie tu coś czy to moja wyobraźnia ?
Zrobiłaś zgodnie z ulotką? One ogólnie się słabo wybarwiają, zrób inny lepiej.
 
reklama
Dziewczyny, pomóżcie bo chyba świruje. Punkcje miałam 30.09 transfer 05.10 ...
Oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam a betę według zaleceń kliniki mam zrobić 14.10(poniedziałek) miałam podaną bastke 2BB. Widzicie tu coś czy to moja wyobraźnia ?
Ja niby widzę druga kreske ale może powtórz test, bo coś dziwnie się wybarwila górna część.
 
Do góry