reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik szybko dostałaś odpowiedż:tak:ale trend trende, skoro prg juest ponad 2 to tak jak piszę Smerfeta endometrium przechodzi w drugą fazę cyklu, a przecież jeszcze nie ma podanego zarodka, więc do zarodka i jego zagnieżdzenia endo już jest nie takie jak być powinno:baffled:

Ja jednak mam wizytę 15 maja bo dzwonili z kliniki że dr ma wolne od 16-18 a ja wolę do niego, niech prowadzi mnie od poczatku do końca
 
reklama
MAJ:

06.05.2014 anuszka wizyta usg przed crio
07.05.2014 Genna punkcja
08.05.2014 Agaawa podglądanko
08.05.2014 Bibi I weryfikacja
09.05.2014 Bernadka podglądanko
09.05.2014 anuszka wizyta przed crio
12.05.2014 anuszka wizyta przed crio
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
12.05.2014 Bibi II weryfikacja
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Kasik na stronie MZ dot. refundacji IVF jest nadal informacja o progu 0,5. Ale Ciebie przecież - nawet jeżeli to zmienili - problem nie dotyczy bo jesteś już zakwalifikowana. A jakby coś zmieniali to pewnie od 1 lipca jak będzie nowa 'tura' ...
 
Ostatnia edycja:
Kasik rozumiem :-) ale spokojnie, Ciebie na pewno nie dotyczy a zmiana wg. mnie najwcześniej będzie od 1.07 (jeżeli w ogóle bo nic nie znalazłam) więc wystarczy do tego czasu dostać kwalifikacje - to jeszcze prawie 2 miesiące więc zakładam że spokojnie Jo.M. zdąży :tak:
 
Infinity no właśnie Jo.M ma problem bo w grudniu ją odesłali z kwitkiem bo się przyznała, że drąży immunologię. Wtedy powinni ją zakwalifikować. Była teraz i doktor pokazał jej pismo z nowymi wytycznymi i się nie łapie :-(
 
Kasik o kurcze :szok: nie powinni jej odsyłać jak miała wszystkie wymagane badania i spełniała kryteria :baffled:
Strasznie dziwne że coś zmienili a na stronie MZ nic nie ma :baffled: co prawda coś dr. wspominał że nie wiadomo jak to będzie od 1 lipca ale żeby w trakcie roku zmienili warunki :-( ...
Chyba trzeba podpytać u źródła - w MZ - bo absolutnie nic na ten temat nie udało mi się znaleźć ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powinni kwalifikować jeszcze po staremu. A od 1 lipca z tym nowym AMH jak już. Tyle, że powinni napisać, że będzie zmiana kryteriów kwalifikacji...
 
Do góry