reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

smerfeta widzisz, znajomości nigdzie nie mam więc muszę sugerować się innymi kryteriami ;-) zobaczymy co wyjdzie w praniu, ten wybór to decyzja od kilku lat ale na poważnie przemyśle to dopiero teraz, muszę też podpytać mojej gin. co poleca.

Kotuska mój maluszek znowu nie chciał ładnie pozować do zdjęcia ;-) - mam ujęcia jakby od góry na główkę albo od dołu - widok nóżek, nie mam niestety całej sylwetki :-D Tzn. jest jedno zdjęcie z pomiaru długości ale za nic na wydruku nic nie widać, było tylko bezpośrednio na usg widoczne ... Jutro postaram się zrobić jakieś fotki przy dziennym świetle i wtedy wrzucę :happy2:
W ciągu kolejnych 4 tygodni mam aż 3 wizyty więc myślę że z którejś w końcu będzie jakaś dobra fotka :sorry2:

Magda no ja właśnie za dużo takich historii poznałam i jak przychodzi co do czego - nie tylko porodu ale nawet jakiegoś zabiegu - to ja na prawdę się boje gdziekolwiek iść :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuska, mi dr Z, mówił, że do transferu PRG musi być poniżej 1. Chyba co lekarz to opinia, dziwne trochę.

ja miałam przed transferem dosyć niskie wyniki - E2 - 1556pg; PRG - 0,49ng; LH - 2,3ml (nie wiem po co ten hormon LH). I estradiol powinien być wyższy, a mimo to zrobili mi punkcję i potem transfer. Wyniki robione miałam w 15 dniu stymulacji, więc coś jest nie tak wynikami - chyba rzeczywiście przez niskie amh
 
Ostatnia edycja:
Genna nie martw się, będzie dobrze, przez ten jeden cykl organizm się zregeneruje po stymulacji i przyjmie kropka na całe 9 miesięcy :-)

Genna, Kotuska, Anulla to ja już sama nie wiem jak to jest z tym progesteronem bo ja też przed samą punkcją miałam coś około 2 i mi dr Z powiedział, że w okresie owulacyjnym już zaczyna rosnąć więc jest ok. To dlaczego w innych klinikach przekładają trensfer? Chyba jak mi się taka sytuacja powtórzy to się uprę, że nie chcę transferu :wściekła/y:

Kotuska w subpopulacjach są już komórki NK i w Invikcie kosztują 280 zł. + 6 zł. pobranie. Cytokinów nie robiłam, nawet nie wiem co to :confused:

Boże dziewczyny o porodach już rozmawiacie, ja nawet o tym nie myślę, to dla mnie totalna abstrakcja :zawstydzona/y:

Infnity cieszę się, że wszystko ok :-)

Gizas
encorton podobno trzeba brać cały czas i stopniowo odstawiać już w ciąży :tak:Ja za gonapeptyl płaciłam 40 zł. za ampułkostrzykawkę.

Agaawa i Bernadtka zazdroszczę spotkania.

My chyba musimy kiedyś zorganizować spotkanie przynajmniej Trójmiejskie, co Wy na to?

Bibi oby dni do wysokiej bety minęły jak najszybciej :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem ZA trójmiejskim spotkaniem :tak:
Infinity z tego co kojarzę to Lawendowy wybrała do prowadzenia ciąży lekarza, który pracuje w szpitalu, właśnie po to by były te znajomości ;-) Nie wiem niestety co to za lekarz i czy był/jest dobry
 
Cześć! Dojechalam juz do Warszawy, ale jestem wykończona.

Kasik - sny sprawdzają sie odwrotnie, wiec nic sie nie martw, wszystko sie w końcu dobrze skończy. &&&&&& bardzo mocno!

Infinity - gratulacje MAMUSIU! Juz teraz wszystko bedzie bardzo dobrze, zobaczysz! Będę sie modliła o Twoją Kropkę!

Bibi - gratulacje dobrego wyboru! &&&&&& za następne 8 miesięcy!

Genna a zycze udanej punkcji! A co sie odwlecze to nie uciecze! Zobaczysz, co sie złe zaczyna dobrze sie kończy! &&&&&


Magda - gratuluje trzech zarodków! Super wieści!

Smerfeta - dzieki za dobre słowo! :-)

Bernadka - następne spotkanie na soczku sobie zorganizujemy, juz po wysokich betach!;-)

A mnie doktor zleci te badania hormonow dopiero po następnej wizycie. Dostałam jakiś progenovis (?) oraz ovulat... (?) coś tam. Mam brać oba razem. Jeden aby pecherzyki ładnie rosły, a drugi, żeby za wcześnie nie pękły. Jeden wystrzelił, bo ma 15 mm juz, a reszta 10-11 mm, sa tez jakies mniejsze, nawet sporo moim zdaniem, zobaczymy czy ruszą do boju:) takze bardzo sie ciesze. I co najwazniejsze, czuje sie bardzo dobrze, leciutko tylko jajniki czuje, poza tym nic mi nie jest. Acha! Baaaardzo cera mi sie pogorszyła, to jedyny objaw. Ale ja zawsze pryszczate byłam:)) hehe... :shocked2:

Dobra, ide spać, bo teraz trzy długie dni w pracy. Buziakuję Was wszystkie.
 
witajcie:)
Kasik, ja już nie wiem o co chodzi z tym progesteronem i wynikami. Każdemu lekarze mówią co innego i wkurza mnie to.
Chętnie z Wami bym się spotkała, ale to zależy kiedy będę miała wizytę, także organizujcie spotkanie i może uda mi się dopasować do was:)
Agawa - &&&&& za pęcherzyki żeby ładnie i równo rosły. Ja podczas stymulacji miałam lepszą cerę, także z tego byłam bardzo zadowolona:)
 
Dzień doberek :)
Dzisiaj spokojnie nikt nie ma żadnej wizyty?
Miłego dnia ;)

MAJ:

07.05.2014 Genna punkcja
08.05.2014 Agaawa podglądanko
08.05.2014 Bibi I weryfikacja
09.05.2014 Bernadka podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
12.05.2014 Bibi II weryfikacja
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
16.05.2014 GizaS wizyta
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
reklama
Kasik dziwne z tym PRG ... w Gamecie raczej uzależniają od niego transfer bo jak mi wzrosło powyżej 1 to lekarz mówił że jak dalej wzrośnie to transfer będzie odroczony, później miałam hiperke więc i tak go nie bylo dlatego nie wiem jaki jest graniczny poziom ...
Kotuska wrzucam fotkę - maluch jest jeszcze w skulonej pozycji, ma główkę przy klatce piersiowej i podkulone nóżki - na fotce widać główkę i małe stópki (na dole zdjecia, na ciemniejszym tle). Przepraszam za opis ale bez niego chyba ciężko byloby sie domyślić.

Dziewczyny, może kogoś moje opowieści i zdjęci drażnią to powiedzcie - mi to jak jeszcze nie byłam w ciąży nie przeszkadzało ale każda z nas ma różne doświadczenia i wrażliwość a nie chciałabym nikomu sprawić przykrości ...
20140506_082146.jpg
 

Załączniki

  • 20140506_082146.jpg
    20140506_082146.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 79
Do góry