reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bibi też mi się wydaje że to dobry wybór :tak: kciuki za pozytywną betę i oby czas do nie zleciał jak najszybciej :tak:
Smerfeta musiałabym zapytać, na pewno kilka lat temu jak ją 'poznałam' to jeżeli się nie mylę pracowała w którymś ze szpitali w Gdańsku ale teraz nie wiem ...
Genna co się odwlecze ;-) .... w takim razie kciuki za punkcję :tak:
 
reklama
Infinity bo Ty już musisz myśleć przyszłościowo, czyli dobrze by było by pracowała tam, gdzie będziesz rodzić ;-) Chodzisz do niej prywatnie?
Genna to jeszcze jeden zastrzyk i z głowy ;-) To jeśli zostajesz w Trójmieście to polecam wyżej wspomniane muzeum zabawek ;-)
 
GizaS to leki w Bytomiu kupowałaś czy u nas w klinice?

Genna trzymam kciuki!

Bibi teraz mocno kciuki zaciśnięte do bety:) Czekam na pozytywne wieści!
 
Smerfeta spokojnie, ja już mam od dawna wszytko zaplanowane :-D Chodzę do niej prywatnie od kilku lat, poleciłam ją kilku koleżankom które prowadziły u niej ciąże - również te 'trudne' - i nie ma osoby która nie byłaby zadowolona, zresztą ja też miałam sytuacje w których potrafiła w weekend dla mnie przyjechać i gabinet otworzyć ;-) A co do porodu to jeżeli nic się nie zmieni planuję w Swissmed choć jak zaczynam liczyć wszystkie 'ciążowe' wydatki to mi się słabo robi :zawstydzona/y:
 
Infinity a znasz w swiss dobrego lekarza? Tam pracuje moja siostra i nawet histero mi odradzała. Jak mi się kiedyś uda, to wybiorę Kliniczną
 
Bibi1 ja jestem początkująca bo dopiero zaczęłam brac tabletki anty na wyciszenie jajników a chyba już od 13maja zacznę stymulację. Mam pytanie dotyczące płci Twoich dzieciaczków, czy zawsze w każdej klinice od razu tak wiadomo czy będzie córka czy syn i można sobie ze tak powiem wybrać?
 
Infinity, super, że wszystko w porządku z dzieckiem i nareszcie możesz myśleć o przeniesieniu się do swojego gin:-)
Magda, wynik super. Teraz kciuki za betę. A może się okaże, że trojaczki będą musiały poczekać dłużej na swoją kolej i wrócisz po rodzeństwo dla swojego kropka:-)
Bibi - &&&& za betę:)
 
Smerfeta nie znam lekarzy ale wychodzę z założenia że planuję tam 'tylko' urodzić ;-) Wiem że są różne opinie ale ja mam akurat wśród rodziny i znajomych łącznie 4 osoby które tam rodziły: 3 naturalnie i 1 cesarka - i wszystkie są bardzo zadowolone. Zresztą bywałam na oddziale podczas odwiedzin i urzekły mnie Panie pielęgniarki i lekarze i panujący tam klimat. O warunkach nie ma co mówić bo wiadomo że dobre - wiem że nie są najważniejsze ale ja może trochę samolubnie za te 4 lata starań chcę cobie chociaż tą chwilę trochę umilić ;-) Oczywiście to na razie gdybanie bo poród u nich jest możliwy pod warunkiem że ciąża będzie bez komplikacji i w trakcie nie będzie większych nieplanowanych wydatków ...

A Kliniczna ... niestety znam dwa bardzo dramatyczne przypadki i to z ostatnich 2 lat ... Gdynia Redłowo tak samo ... pewnie każdy szpital ma takie 'historie' tylko ja znam je niestety z pierwszej ręki, od bliskich osób ... ogólnie przeraża mnie Państwowa służba zdrowia.
 
Ostatnia edycja:
Syllka niestety nie jest tak jak w sklepie że wybieramy co chcemy. Maż ma delecje (wadę genetyczną chromosomu Y) dlatego musieliśmy mieć genetycznie badane zarodki PGD. Tylko wskazanie medyczne - genetyczne może wskazać na płeć, tak jak w naszym przypadku . W klasycznym IVF nie wie się płci dziecka. Powodzenia!
 
reklama
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję że ta trójka poczeka sobie spokojnie jako rodzeństwo ;)

Infinity, super że wszystko dobrze i życzę nudnej ciąży :)

Smerfeta, szef nie wie o ivf myśli że miałam zabieg w szpitalu. Obrzydliwe kłamstwo wiem no ale trudno...

Bibi, Tobie życzę spokoju ;) i żeby księżniczka się zadomowiła ... ja już bym chciała żeby był chociaż piątek... :) czekanie jest straszne.

Genna, to życzę udanego jajeczkobrania i całej szóstki mrożaczków.
 
Do góry