reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja już też po wizycie. Tak jak czułam coś się zblokowało w środku, myślałam o torbieli a tu tylko nie złuszczone endo. No bo tak było 1 dc wzięłam antyka a drugiego już nie miałam @:dry: od piątku lecę na gonapeptylu i 16 maja mam wizytę, to będzie 8 dzień gp a niby mam brać 10. Protokół długi. Zapomniałam zapytac o encorton czy już go brać czy tak jak wcześniej czyi o 1 ds:baffled:Może któraś mi podpowie :cool2:
Po ile płaciłyście za gonapeptyl bo ja 10 dawek 0,1 430 zł. Z tym lekim to odpuściłam ale później mam jechac na gonalu F 150 i menopurze 75 a leki w mojej aptece są drogi, 16 km od niej jest apteka gdzie wydam ponad 500 zł mnij za stymulację. Ale babeczka w recepcji nawet się nie pyta o to czy recepta czy nie... od razu mówi że przekazała do systemu do apteki:wściekła/y: I co dzwine nie pytali o nowe badania wirusologi:baffled:coś mi się wydaje że nie pytali a i tak w raporcie do MZ wpiszą że zrobili żeby wykorzystać na maksa 7500 zł

Kasik w wielu klinikach dają encorton, fragmin czy inne temu podobne leki a także acar, po prostu tak. Ja sama się o to upomniałam a dr nie zakwestionował i wypisał.
 
reklama
Tylko brzydkie słowa cisną mi sie na język &€@&(&@€&& progesteron 2,13 :/ estradiol 3484 , zobaczymy ile na usg pęcherzyków ale jakoś nic mnie nie boli jak ostatnio czyli sie nie gniotą jajcorka w dżajku :)
 
Madzia, Ty nie grzesz, 3 też super !! Zresztą już jedno masz i niedługo się urodzi :tak::-)


Dziewczyny z 3-miasta. Gdzie robiłyście cytokiny, subpopulacje limfocytów i komórki NK i po ile? Bo reszte moich badan robie w diagnostyce, jest sporo tamiej.Niestety tych badan wymienionych tam nie robią i chyba musze jednak w invikcie.

Genna, ja miałam progesteron 2,8 ng w czasie stymulacji i tydzień później zrobili mi transfer i nawet nie sprawdzili poziomu PRG ! Estradiol masz wysoki więc nie bedzie tak źle. Daj znać co lekarz na ten progesteron powie. Bo ja mam wrażenie ze ktoś u mnie to zaniedbał.....
 
Hej Kobietki po długim weekendzie , ależ miałam do nadrobienia. Muszę się Wam pochwalić dzisiaj mój synuś skończył 17 lat :szok: kiedy to zleciało.
Madziu gratuluję mrożaczków ja też nie miałam do tej pory szczęścia żeby je mieć , ale najmocniej gratuluję Twojej gwiazdeczki &&&&&&&&&&
nie mocno się wgryzie w mamusie :-).
Kasik pytałaś jakiś czas temu jaki będę miała dalej plan co do encortonu otóż jak wyniki wyjdą prawidłowe będę mogła podejść do stymulacji i przypuszczam że cały czas będę go brała, ale pewnie w mniejszych dawkach bo odstawić go od razu nie mogę, dopiero jak uda mi się zajść w ciąże zupełnie go odstawię tak jakoś mi tłumaczyła Pani doktor.
Dziewczyny a co to za badanie cytokiny ?
 
Cześć Dziewczyny !

ja tylko informacyjne. Jest 5 pecherzykow w prawym i 3 pecherzyki w lewym jajniku. W czwartek wieczorem 8.05 wizyta kolejna. I spotkalysmy sie z Bernadką - ale super tak sobie pogadać.

Uciekam bo musze jeszcze do Warszawy dojechać. Buziaki!
 
MAJ:

05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
05.05.2014 Bibi transfer

08.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 Bibi wysoka beta
16.05.2014 GizaS wizyta
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Madzia trójeczka to bardzo dobra liczba :tak:
Genna PRG faktycznie wysoki :baffled: ale z takiego estradiolu to na pewno będą jakieś dobre pęcherzyki - pamiętaj że to najważniejsze :-)

Ja już po wizycie i wszytko jest ok :-) coś tak mi się wydaje że niepotrzebnie trochę nastraszona zostałam na ostatniej wizycie ehhh :dry: Mam jeszcze jedną wizytę w Klinice + USG prenatalne i na tym chyba kończę przygodę i wracam do mojej Pani ginekolog u której byłam dzisiaj bo zdecydowanie potrzebuję bardziej przyjaznego podejścia, bez niepotrzebnych stresów :tak: i godzinnych opóźnień :-p ...

Pozdrawiam Was i trzymam za każdą mocno kciuki :tak:
 
Hej Dziewczyny
My już z córeczką w domku :-) W końcu do dziś przetrwały tylko 3 blastocysty 2 dziewczyny i synalek wiec pozostaliśmy przy jednym zarodku, reszta drużyny musi trochę poczekać na zimowisku teraz najdłuższe 10 dni w życiu :-)
 
Hejka!
Gizas a widzisz zapomniałam że miałaś już histeroskopie :sorry2: A wycinek endometrium badali Ci? Ciekawa jestem jak wygląda wynik wycinka, tzn co tam ciekawego piszą :blink: Gonapeptyl wycisza jajniki a endometrium też złuszcza? :szok: No i faktycznie encorton pomoże w razie za wysokich komórek NK

Genna też ciekawa jestem co dr na ten progesteron powie. Mam nadzieję, że nie popsuje wszystkich planów :zawstydzona/y: trzymam kciuki&&&& Skoro tak spacerujesz po Długiej to może zaszłaś do muzeum zabawek na Piwnej? ;-)
Magda gratuluje 3 zarodeczków :-D:szok: potrójne super!!! ;-) Pisałaś, że Twój szef pytał o zdrowie... on wie o ivf?

Infinity cieszę się, że wszystko OK. Czy Twoja ginka pracuje w jakimś szpitalu?
Kasik eh te nasze sny... nie przejmuj się, one nam tylko głupie figle sprawiają ;-) Mi ostatnio śniło się, że jeśli mi coś wytną to dostane dziecko i nawet pokazywali mi zdjęcie tego dziecka. A ja już byłam przygotowywana do operacji ;-)
Heiza wszystkiego najlepszego z okazji 17-tej rocznicy urodzenia synka :tak::-D
Agaawa widzisz, jest OK - 8 jajec!!!! :happy2:

Kotuska tutaj możesz sprawdzić ceny Akademii Medycznej w Gdańsku:
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Szukaj nie tylko w dokumencie: Centralne laboratorium Kliniczne, ale też w Laboratorium Immunologii Klinicznej, Transplantacyjnej i Hematologii, i jeszcze chyba wLaboratorium Genetyki Klinicznej UCML. Za komórki NK w UCK płaciłam 205 zł, a wyniki odebrałam przez internet

Bibi super wybór! gratuluje i zaciskam kciuki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane zatem zdaje relacje z wizyty - niestety ze względu na progesteron 2,13 transfer odroczony ale za to tylko do następnego cyklu:) jeżeli oczywiście cos zostanie zamrożone :) estradiol 3200 pęcherzyków 14 (powtórka z rozrywki) PJ 10 ,LJ 4 wielkości 19-21 wiec wszystkie równo rosną :) zatem dzisiaj o 20:40 ovitrell i w środę o 8:40 punkcja :)
 
Do góry