reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Agniesiam super zabawka
Ja planuję chodzik, albo krzesełko dla Majki.
Dla męża mam już perfumy, dla młodego kupiłam taką fajną lampkę która się rozkłada na 3 jakby świece led. On uwielbia takie pierdoły. Dla starszego syna szukam, chciał takie małe drzewko z lampkami led/kulkami, ja takie mam ze 3 lata i nie umiem takiego samego znaleźć.
 
Helpunku, mam puzzle piankowe ze smyka , uzywam ich pod moja mate żeby była dodatkowa izolacja i żeby łepek był cały [emoji5] ale moja panna wyrasta z nich bo to raptem w sumie 90x90. Zamówiłam 3 komplety w jakims sklepie ogromniastych puzzli 60x60 białe i różowe oiękne ale smród mnie powalił jak tylko rozpakowałam - a niby pianka eva. Macie coś do polecenia, bezwonnego? Bo te to od razi zwracam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aha kupiłam 68. Kuba jest chudy, wirc moze dlatego teoche za duża.
Jest lekka, plecy podszyte polarem, rękawy nie. Fajna ejst :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith za dużo wolnej przestrzeni masz w domu :p
Ja kupiłam skip hop i jest ogromna i tylko częściowo rozlozylam w sypialni. Swoje kosztuje ale nie śmierdzi. A mata edukacyjna aktualnie towarzyszy nam wszędzie.. Sypialnia, pokój Blanki, łazienka w wyjątkowych sytuacjach jak zaśpie rano i idę się kąpać
 
Dla laseczek które kupują pieluchomajtki, pod jutra promka w auchanie
1512571639-2247248a30e62896-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesli ktoras juz zaopatruje sie w Gerberki to w rossmanie 3+ 1 gratis ja wczoraj male zapasy zrobilam.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry