reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

1507200725-aaaaaa.jpeg

Oto mój nabytek, torebkowy plecak ;)stwierdziłam że torba do wózka obija mi się po nogach i jest dla mnie niewygodna więc jak wychodzę z młodą to pakuje się w plecak :)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom


Piękny! Teraz sporo firm produkujących torby dla mam/dzieci ma w swojej ofercie plecak. Myślę, że to fajny pomysł, bo torba to jest jednak trochę ograniczająca (jedna ręka nie jest tak swobodna) a plecak daje pełną swobodę ruchów.
 
reklama
Pumelova kaiser robi fajne zimowe spiworki, czasem jest na limango, ja tam zamowilam i ma mi dzis przyjsc do fotelika taki wlasnie, obadam go i jak dam rade to fotke dodam (mam problemz wrzucaniem fotek z tel. Zawsze mi pisze ze za duzy rozmiar i nie wchodza na bb:(
Daj znać!:-))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko. Osobiście wychodziłam z dziećmi (rodziłam w kwietniu i w maju) do -10 stopni. Lubiłam również jak dzieci spały na dworze. Dobry śpiwór, odpowiednie ubranie i nie ma problemu ze spacerem nawet w minusowych temperaturach.
Moje maleństwo urodzi się zimą i stąd moje obawy. Teoretycznie wiem , że spacery, wyjścia na zewnątrz są bardzo ważne ale z noworodkiem to zawsze jest lekka obawa. Jeśli chodzi o ciepłe ubranka to jestem już raczej zaopatrzona, teraz jeszcze muszę dokupić kilka akcesoria dla maleństwa.
 
Chybra - bardzo mi się tą czarna bluza podoba. Marynarka też boska (szczególnie kolor [emoji173])

Torby też boskie. Kusicie [emoji14]
 
reklama
Do góry