reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Zakupy zycia! Bez fot bo się wszystko pierze. Pojechałam do laski z olx'a i kupiłam 3 kombinezony 3 bluzy i 5 sweterkow welnianych.
Potem w F&F legginsyx3, odebrałam paczkę ze smyka- 2 bluzy z kapturem, skarpetki i opaska na chrzciny oraz przyszła paczka z sukienka do chrztu za 20zl z olx! [emoji16][emoji7][emoji7][emoji7]
Jesteśmy gotowi na jesien[emoji16][emoji16][emoji16]
A sobie kupiłam sweterek który muszę zwrócić bo mi nie pasuje[emoji106][emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova to Agatka ubrana a Ty matka co jeden sweterk i to jeszcze nie pasuje ;D jak sie bedziesz prezencic przy malej? Wez sie napraw ino szybko;[emoji678][emoji678][emoji678]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka kurcze tylko za sweterki dalam po 2zl, za bluzy po 5 a za kombinezony po 10;D szkoda że moje tyle nie kosztuja[emoji106][emoji16] muszę zwrócić mój sweterek który kosztował więcej niż połowa jej zakupów i kupić sobie coś innego[emoji28]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakby ktoś potrzebował lidlowych ciuszków fatałaszków dla malucha to już niedługo [emoji12]
1505837215-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać o opinię, co sądzicie o torbach dla mamy babyono, zastanawiam się nad kupnem, wyglądają na pakowne, mają dużo kieszeni ale nie wiem jak z jakością materiału, może wyrazicie swoją opinię. Czy kupujecie akcesoria z babyono?
 
reklama
Ja mam opakowanie termiczne z babyono i jest ładne. I jeśli torby są z takiego materiału to mogę polecić. Ale ja osobiście kupiłam torbę do wózka z firmy jossie. Też możesz zerknąć.

 
Do góry