reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Pumalova wiem, ze i tak większość przez internet ale nie odkładaj zakupów zbyt długo. Pózniej rożne niespodzianki wychodzą
 
reklama
Nika999 ja tez mam jeszcze moj stary wozek po corci, wywiozlam go na wies i tam bedzie sie sprawdzal po wertepkach bo chce kupic nowy, taki zeby pasowal mi w 100% (o ile to mozliwe;)). Tamten wozek kupilismy, poniewaz tesciowa powiedziala, ze chce kupic wozek dla wnuczki i nie chcielismy nadwyrezac jej finansowo. Wozek w sumie wybieral wtedy moj maz;) teraz pewnie z usmiechem bym tesciowej zaproponowala, zeby kupila moze jakas maskotke, a nie wozek;) bo jestem bardziej swiadoma czego potrzebuje w wozku i jakie sa ceny dobrych wozkow;)
Przeciez nie musicie uzywac wszystkiego co dostaliscie, ja bym zrobila przesiew i zostawila rzeczy, ktore uwazam ze bede uzywac, a reszte z radoscia dokupilabym sama:)
 
Pumelova tak, kubelek na adaptor.
Nie powinno się rezygnować z widzenia dziecka.. Można z palaka zrezygnować np.
Aton to Aton czy jest Gold czy platinium. Nie patrzyłam czy on się montuje bo mnie interesuje tylko spacerówka.
Gondola nie składa się na płasko wiec tez w bagażniku zajmie miejsce.
Tak, jestem z UK. North West.
Nie wiem po ile są w pl te wózki.
I zależy czy chcesz nowke czy uzywke co w komplecie i która wersje rocznikowa :)

My nie dostajemy nic. Ani teraz ani wcześniej. Nigdy nic nie dostaliśmy od nikogo, ba moja kuzynka po moim wyjeździe do UK wyniosła mi z domu wszystko co zostawiłam po córce od noworodka do 2 latka, bo potrzebowała i nawet dzięki jie było czy zapytania.
 
Dla nas moja bratowa już przywiozła 2 duże kartony ciuszków po swoich chłopakach :-)
Ogólnie w mojej rodzinie jest zwyczaj, że ciuchy i zabawki ciągle zmieniają właścicieli :-) a mamy bardzo dużo dzieciaków, bo ja jestem najmłodsza, to już praktycznie całe rodzeństwo cioteczne ma dzieci :-)
 
U mnie w rodzinie mało dzieci, ogólnie mamy małą rodzinę, koleżanki mają już większe dzieci, jedynie ta koleżanka co w tamtym roku urodziła to ma mi trochę rzeczy dać wiec spoko resztę sobie kupię :) pamiętam jak siostra rodziła a ja byłam wtedy w Szkocji przywiozlam jej dwie walizki ciuchów takich super bo mi się tam wszystko podobało ;) mówiła zostawię Ci wszystko a teraz jak pytałam gdzie to jest to usłyszałam- rozdałam koleżanką. ..
 
@Kasiulka! zapisuję sobie co, gdzie kupić itd więc będe przygotowana ;) jeszcze poczekam trochę ;)

@LILITH dobra, z tą ceną narazie nie ważne, bo najpierw muszę się zdecydować :D

@Nika999 fajnie masz, ja nie mam w rodzinie żadnych dzieci jeszcze, przecieram szlaki ;)
 
dobra skoro część już ma 'metkowca' :D to super. a termoforki z bebiklub też macie? mi przyszedł właśnie, dostałam awizo :)

co do wózka, jeszcze nie oglądałam ale mam faworyta - mountain buggy urban jungle - pytanko, używała któraś gondolki w tym wózki? da radę? bo chciałabym 2w1.
Na ten termofor chyba tez czekam[emoji38]

Kupilam dziś w pepeco:
1485950900-aaaaaa.jpeg

Kocyk juz dobrze znany, ale tak sie zastanawiam czy to dobry zakup...100% poliester...co uwazacie?
W sumie to nie recznik zebym miala golasa w to opatulac[emoji12]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej widzę że już kupujecie ciuszki wow:)
Czy któraś z was ma poduszkę do spania typ C?jestem przed zakupem.
 
Hej widzę że już kupujecie ciuszki wow:)
Czy któraś z was ma poduszkę do spania typ C?jestem przed zakupem.
Tak, mam. Wczoraj mi przyszla podusia. Zwykla ze styropianowym wypelnieniem. Za 5 dyszek z allegro.
Poki co pierwsza noc z nia super. Do lezenia w ciagu dnia tez ekstra.
Ale mysle, ze dopiero czas pokaze czy spelnia zadanie przy wielkim brzuchu[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry