reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Dziewczyny, z lekkich wozkow znalazlam jeszcze takie (nie widzialam jeszcze na zywo, to nicnie powiem o nich):

-chicco urban crossover
- recaro citylife (ten bardzo mi sie podoba, choc pewnie nie bylabym do konca zadowolona, bo jest bj city mini;),no i niestety spacerowki nie da sie obracac, czyli dziecko nie moze jechac twarza do mamy, co nietsety u mnie dyskwalifikuje wozek
- jane muum

Znacie te wozki? Czy sa warte uwagi?
Coraz bardziej podoba mi sie graco evo...

Lilith sliczne te ubranka!:) ja musze znalezc ubranka po coreczce, zeby zobaczyc czegp mam malo i jeszcze zaszalec troszke ubrankowo;)

Wczoraj natomiast kupilam przez internet sliczne otulacze/pieluszki (wzor deszczyk i trojkaty:):

http://allegro.pl/showitem/description/6475990805.html
 
Ostatnia edycja:
dobra skoro część już ma 'metkowca' :D to super. a termoforki z bebiklub też macie? mi przyszedł właśnie, dostałam awizo :)

co do wózka, jeszcze nie oglądałam ale mam faworyta - mountain buggy urban jungle - pytanko, używała któraś gondolki w tym wózki? da radę? bo chciałabym 2w1.
 
Pumelova tu żadna go nie miała.. Gondola jest duża, widziałam niemowlaka w niej. Ale to zależy z którego roku model chcesz kupić bo nowe mogą być inne od thch starszych.
Pamiętaj, że on zajmuje duuzo miejsca w bagażniku.

A czemu nie 3w1??


Pola slicznosci!! Bardzo. Ladniutkie są.

Tea jeszcze jak Ci się cybex podoba, to może uppa? Juz parę razy o niej pjsalam, ale nie slrawdzilam nada, czy macie dostępna. Taka ma ramę.
Jeszcze co do głębokości cybexa to na maluszku jest inna a na starszaku tez, to ciezko porównać.

Aga fakt :) dla mnie mile, że sam kupić. Dziś jeszcze do tkmaxa to może coś upatrzy.

images.jpg
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 551
Pumelova nie widzialam na zywo wozka mountain buggy, wyglada na zdjeciach fajnie, tylko zwroc uwage, ze chyba nie da sie wozic dziecka w spacerowce przodem do siebie. Ja pamietam, ze jak moja coreczka byla malutka jeszcze i przesiadla sie do spacerowki,to bylo dla mnie wazne zeby miec siedzisko spacerowe przodem do siebie, "twarza w twarz" (i dla niej tez, bo widziala mame i sie nie bala;)) Ale oczywiscie kazdy musi patrzec i wybierac wedlug wlasnych potrzeb

Dziewczyny co to jest ten bebiklub???;) ja o nim nie slyszalam, a tu takie fajne rzeczy Wam wysylaja;)
 
Pumelova tu żadna go nie miała.. Gondola jest duża, widziałam niemowlaka w niej. Ale to zależy z którego roku model chcesz kupić bo nowe mogą być inne od thch starszych.
Pamiętaj, że on zajmuje duuzo miejsca w bagażniku.

A czemu nie 3w1??


Pola slicznosci!! Bardzo. Ladniutkie są.

Tea jeszcze jak Ci się cybex podoba, to może uppa? Juz parę razy o niej pjsalam, ale nie slrawdzilam nada, czy macie dostępna. Taka ma ramę.
Jeszcze co do głębokości cybexa to na maluszku jest inna a na starszaku tez, to ciezko porównać.

Aga fakt :) dla mnie mile, że sam kupić. Dziś jeszcze do tkmaxa to może coś upatrzy.

Zobacz załącznik 793738

Lilith a tu zdjecie jakiego wozka wkleilas,bo juz sie pogubilam;)
 
Pola to uppa Vista baby akurat. Ale muszę sprawdzić czy jest u Was. To na lrawde dobry wózek.


Urban jest różny, to zależy ld modelu. W starszych dziecko tylko,przodem, to ogromnyyyy minus. Mimo iż ma okienko w dobrym miejscu ( często tak nie jest) to i tak na początku chce się latrzec na malucha.
W nowej wersji masz osobny kubelek na adaptory by móc dać malucha do siebie ale automatycznie zmienia się rodzaj siedziska i juz nie jest wiszące.


Aaaa jeszcze Concord jest bardzo dobrym wlzkiem. Może nie neo ale wandere.
 

Załączniki

  • 47.png
    47.png
    124,3 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
@LILITH może nowy, zobaczymy, jak się mężowi spodoba to wszystko kupi :) myslałam żeby kupić nową spacerówkę a gondolkę uzywaną. czemu nie 3w1? chcę kupić adaptery tak żeby tam pasował jakiś fotelik - może to oznacza że 3w1? :D:D mam kombika z duzym bagażnikiem więc nie ma problemu. Nie wiem tylko co z fotelikiem bo na necie czytałam że sa adaptery do maxi cosi a ja bym chciała cybexa. Gdzieś znów znalazłam że pasują cybex aton - myslisz ze kazdy bedzie pasowal? Tych atonów jest duzo, nowe i stare.
EDIT :"W nowej wersji masz osobny kubelek na adaptory by móc dać malucha do siebie ale automatycznie zmienia się rodzaj siedziska i juz nie jest wiszące." - to jest o UJ? to się da przekładac? ;> aa i jeszcze jedno, Ty jesteś w UK, nie? skąd dokładniej? mam brata w szkocji, są te wózki u was może tańsze jakoś znacząco? mógłby mi kupić ;>

@Pola@ czytałam o tym przekładaniu spacerówki ale poza tym wózkiem moje wymagania spełnia np bumbleride india - tez się nie przekłada spacerówka. więc muszę z czegoś zrezygnować na koszt czegoś innego. zobaczymy na żywo jak go kiedys obejrzę..

wejdz sobie tu i się zarejestruj, dostaniesz takie pierdołki :)
Link do: BebiProgram - Przyszłość zaczyna się dziś - BebiProgram - metkowiec
Link do: Zadbaj o prawidłowy rozwój Twojego dziecka - BebiKlub - termoforek

EDIT znalazlam jeszcze na youtubie że ta gondolka(?) sie tak robi: to jest jakas opcja na początek :) [zdjęcie]
 

Załączniki

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    202 KB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Ehh dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tego wyboru wózków... My dostaniemy większość wyprawki od męża siostry, wozek x lander xmove, łóżeczko, turystyczne,fotelik itd... a tak chciałabym wybierać wyprawkę ;-)
Niestety, jak rzeczy były w użytku (2013-2014r) nie interesowałam się nimi zbytnio, a teraz nie chcę zawracać głowy, żeby mi do obejrzenia ściągali ze strychu ;-)
Natomiast ostatnio trochę poszalałam w Smyku i kupiłam kilka uniwersalnych ciuszków, bo jeszcze nie znam płci :-) kolekcja z Kubusia Puchatka jest śliczna :-) jak macie w okolicy Smyka, polecam bo mają teraz super ceny :-)
 
reklama
@Nika999 super że juz masz te rzeczy, mi się juz 4 noce snią wózki, zajoba dostane od tego. a to dopiero pierwsza rzecz którą wybieram :D
ja nie kupuję nic na razie, boję się 'zapeszać' - wiem że to głupie, ale jeszcze boję się cieszyć tą ciążą ;)
 
Do góry