reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Kasiulka on ma właśnie, ostatnio oddałam dwa fotele dziecięce bo już nie chciał i zagracaly pokoje i teraz przeniósł się na tego pinga bujanego z Ikei. Jej nie wiem jak się to nazywa dokładnie.

On lubi takie rzeczy ale koty tez haha.
Tak też myślę, czy nie będzie zazdrosny? Dostanie teraz to a potem mała się urodzi to mu zabiorę tak jak wózek.,
 
Hej dziewczyny głowa mi pęka już od myślenia o wózkach,
Lilith ale mi się podoba ta poducha,super sprawa do salonu żeby na chwilę odłożyć dziecko,szukałam ale niestety u nas w Polsce chyba nie ma takich rzeczy,nic nie mogłam znaleźć,
Co do wózków mam do Ciebie pytanie bo widzę że jesteś kopalnia wiedzy w tym temacie :-),bardzo podoba mi się cybex balios M,Ty masz ten sam model?,dla mnie najważniejsze jest duże siedzisko,możliwie najwieksza ochrona przed wiatrem,deszczem czyli głęboka budka i duuuuzy kosz na zakupy ,jeżdżę głównie w mieście,problem w tym ze nie znalazlam tych wozkow używanych,a nowy z gondola ok. 1800 zł,będę musiała też kupić dostawke stojąca dla syna(ciekawe czy w ogóle będzie chciał tak jeździć)to następne 400 zł,a to już dla mnie za dużo
roan boss też mi się podoba,ale też nie znalazłam uzywanca,
Jest jeszcze mountain buggy urban,tyle że tam dziecko nie ma rączki,
Widziałam za to że bandery można kupić używane za ok.800-1000zł ale jest ich tyle rodzaj i ze nie wiem na który patrzeć,no i gondola wiadomo jak najdłuższa.uff ale się rozpisalam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga - jeszcze x-landera move rozważam (ale ma ciut krótszą gondolke).
Nie boję się tego stelaża w bass-ie, roan sam w sobie (we wcześniejszych wersjach) był naprawdę bardzo dobry.
Ja się szykuje na zakup wózka ok.maja. Także od połowy kwietnia dopiero będę patrzeć za wózkiem dla mojego dzidziola. Liczę na to, że mogą się już pojawić i softy na rynku wtórnym [emoji6].
A Ty kiedy planujesz zakup?
Bo oferty są cały czas [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak tylko znajde cos godnego to biere[emoji14] tez wierze, ze sie softy uzywki ukaża

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nigdzie nie ma wzmianki i wygieciach etc. Jedyne zagrożenie to wypełnienie, szczególnie w tych tanich poduchach gdzie dają za małe kulki. Na to faktycznie trzeba uważać. Doczytałam się, że jakieś dzieci zmarły np.3i7 letnie. Ale te poduchy od daaawna są juz używane, zalecane również przez terapeutów etc wiec nie popadajmy w panikę.

Tak myślę, czy synkowi pokazać czy zostawić w podelku póki co.

Aga, nie zawsze tak bywa czasem go musze pogonic, żeby się zebrał w kupę. Z drugiej strony może oni chcą byśmy same wybierały coby mniej marudzić, że to byłoby lepsze od tamtego etc??


Aaggaa takie wózki są cholernie drogie przecież. Chyba, że Ty myślisz o starociach a ja o eleganckich wiekowcach.


Co do tako.
Miałam, z córa pewnie na zdjęciu brzucha widzialyscie. Chyba z 2m z niego korxystalam. To był taki stary. Tzn.nowy ale inny niż obecne. Maaasakra. Nie dało się tym jeździć taki ciężki..
Przeszliśmy na Casualplay S4. Cuuudo. Nie do zajechania :)
Ja mysle o gratach typowych za grosze. Bez zadnej wartosci

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, zarejestrowałam się kiedys na bebiprogram - ponad miesiąc temu, przyszlo mi takie niebieskie cos, nie wiem do czego to ale ładne, polecam :D
 

Załączniki

  • WP_20170131_001.jpg
    WP_20170131_001.jpg
    615,4 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Do góry