reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Lilith fajne to:D a czy ja dobrze zrozumialam jedziesz ogladac jakis inny wozek?

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Ha, chwałę się.
Mąż kupił. Może i niebieskie ale mogę kupić wymienny pokrowiec w każdym kolorze. Nowiutki, niechciany prezent i kupione w 1/3 ceny z firmy która chciałam, taka co służy dłużej.
Jutro jadę odebrać.

Zobacz załącznik 793518 Zobacz załącznik 793519
Lilith z perspektywy uzytkownika i Kasiulka z perspektywy brata tak.zaczelam.sie.zastanawiac nad tym.legowiskiem.i.czy dziecko.nie jest w nim.narazone na.jakies.skrzywienia krwgosłupa,bo zapada.sie tej miekkiej podusi i jakos tak.mi do glowy to przyszlo takie pytanie?

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Czytałam, że służy to na kolke i refluks, na splaszczona główkę, poprawna pozycję. Nie natknelm się na opinie by wykrzywialo plecki.
Początkowo tego nie chciałam ale na dol potrzebuje coś nie w formie bujaka by na chwilkę odłożyć malucha.
Nie będziemy używać tego do spania bo tu jest łóżeczko.
O jakie wgniecenia Ci chodzi?
Poduszka układa się na równo, takie ma wypełnienie. Nie zagina się gdy nie chcesz na pleckach.
I tu fakt, różne opinie czytałam. Np.w tanich modelach nie wiem czym wypełnionych powstają faldki czy zagniecenia. W tej i np.gadze nie.
Typowego leniuchowiska nie mam gdzie położyć niestety.

Maziajka tak, chce zobaczyć Urbana. Mężowi się spodobał. Tanio mogę kupić uzywke w formie dodatkowej na długie wypady, bo jednak cybex mniejmsie nada. I nie spieszę się, bo tylko spacerowka.. Chyba..mjestem zainteresowana.
 
Lilith wygląda super i nawet mogłabym się nad tym zastanowić tylko co na to fizjoterapeuta, którejś z mam brat się na tym zna? co z plecami malucha - nie ucierpią?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Witam Brzuszniki!
Wczoraj maz ustawil mnie do pionu i odmowil zakupu roan bass soft, gdy uslyszal ze koszt wynosi 2tys.
Moze i dobrze...bo poki co zyje w swiecie marzeń[emoji28]
Tej wersji raczej nie kupie uzywanej, ale moze sie uda kupic wczesniejsza wersje Roan bass. Zawsze cos
Chyba, ze wpadne na jakas fajna uzywke tych, ktore Wy proponujecie[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Aga - ja też się softu kurczowo nie trzymam. Bass jest równie dobry, ma te same wymiary gondoli, a za używanca 2w1 wołają ok. 900 zl + przesyłka [emoji5]
Podobnie z x-landerami.
Wiadomo dużo rzeczy nam się podoba, wiele się chce, ale naprawdę nie ma sensu przepłacać za nowki, gdzie generalnie za kilka miesięcy sami będziemy się ich wyzbywac [emoji3]


Inka - śliczne pajacyki [emoji4]. Od razu milej na duszy jak się takie mikro słodkości kupi - prawda? [emoji3]


Lilith - jak ja bym chciała żeby mój mąż choć troszkę od Twojego przejął tego zaangażowania zakupowego. Mój wychodzi z założenia, że co wybiorę to będzie. Choć.. Przy wózku pewnie będzie się troszkę wymadrzal [emoji6]
Śliczna jest ta poducha - kusisz mnie nią. Ciuszki też cudniaste [emoji3].


Aim - zerklam na tego el jota i..ciekawy jest [emoji5]. Nie spotkałam żadnych takich na ulicy, a coraz częściej przylapuje się na wnikliwej obserwacji [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga - ja też się softu kurczowo nie trzymam. Bass jest równie dobry, ma te same wymiary gondoli, a za używanca 2w1 wołają ok. 900 zl + przesyłka [emoji5]
Podobnie z x-landerami.
Wiadomo dużo rzeczy nam się podoba, wiele się chce, ale naprawdę nie ma sensu przepłacać za nowki, gdzie generalnie za kilka miesięcy sami będziemy się ich wyzbywac [emoji3]


Inka - śliczne pajacyki [emoji4]. Od razu milej na duszy jak się takie mikro słodkości kupi - prawda? [emoji3]


Lilith - jak ja bym chciała żeby mój mąż choć troszkę od Twojego przejął tego zaangażowania zakupowego. Mój wychodzi z założenia, że co wybiorę to będzie. Choć.. Przy wózku pewnie będzie się troszkę wymadrzal [emoji6]
Śliczna jest ta poducha - kusisz mnie nią. Ciuszki też cudniaste [emoji3].


Aim - zerklam na tego el jota i..ciekawy jest [emoji5]. Nie spotkałam żadnych takich na ulicy, a coraz częściej przylapuje się na wnikliwej obserwacji [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Soft mi sie podoba, bo ma w stelarzu dodatkowe amortyzatory (czy jakos tak)[emoji1] pewnie bass bedzie po prostu twardszy...
Aga a wiec dawaj znac jak cos znajdziesz albo jakas nowke z przeceny. Ja szukam i tez bede informowac[emoji38]
Powiedz mi jeszcze czy oprocz roana cos jeszcze Ci w duszy gra?[emoji5]

Mam ochote mojemu utrzec nosa i kupic wozek wiklinowy, albo jakies starocie z dawnych lat co by sie wstydzil na osiedlu pokazacbo ja szukam a on tylko neguje[emoji41]
Takim ucieraniem nochala utre tez sobie...niestety[emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga - jeszcze x-landera move rozważam (ale ma ciut krótszą gondolke).
Nie boję się tego stelaża w bass-ie, roan sam w sobie (we wcześniejszych wersjach) był naprawdę bardzo dobry.
Ja się szykuje na zakup wózka ok.maja. Także od połowy kwietnia dopiero będę patrzeć za wózkiem dla mojego dzidziola. Liczę na to, że mogą się już pojawić i softy na rynku wtórnym [emoji6].
A Ty kiedy planujesz zakup?
Bo oferty są cały czas [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim - zerklam na tego el jota i..ciekawy jest
emoji5.png
. Nie spotkałam żadnych takich na ulicy, a coraz częściej przylapuje się na wnikliwej obserwacji
emoji6.png
"Uroki" małych polskich firm :D minusem jest to że ciężko znaleźć więcej opinii. My pewnie w marcu/kwietniu będziemy jechać go oglądać i kupować to dam znać jak wrażenia choć i tak najważniejsze jest jak się sprawdza już na żywo z dzieckiem.
 
Aim - to czekam na info [emoji3]. Cenowo też wygląda ciekawie. No i waga wizja (oprócz wygląda) robi wrażenie.
Ja już w prawdzie mam swoje typy - ale lubię coś więcej wiedzieć na temat "naszych" produktów, co by nawet komuś móc coś polecić.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny to nie moja obserwacja ani doświadczenie ale moja koleżanka miala bardzo miękki amortyzowany wózek (tako jumper zdaje sie) i ta mocna amortyzacja bardzo utrudniała jej schodzenie po schodach stopień po stopniu. jeżeli kogoś to czeka brak windy i drugie/trzecie piętro moze byc to bardzo uciążliwe. Pisze to bo nigdy o takich niedogodnościach nie piszą, a dla niej było to udręka.

Lilth śliczna poducha
 
Do góry