reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Morela śliczna. Nie boisz się jednak baldachimu? Pięknie wygląda ale dla mnie to siedlisko kurzu.. Wiesz ja z tym maniaczek co mają samych alergików w domu, stad przewrazliwienie i sama na takie cuda nie mogę sobie pozwolić..

Karoo super :)

Aaggaa dokładnie.. Takim ludziom należy tylko współczuć, choć wcale się nie chce.. Sami sobie na to pracują.. Szkoda, że na was się to tak odbija tylko ale jak sama wiesz, warto, potem będziecie na swoim a ona wiadomo wstępu raczej tam mieć nie będzie :)

Sylver wombie i te uspokajacze co kiedyś dawałam zdjęcia są do wyciszenia i szuszania. Otulacz to zamiast kolderki ( dla mnie).
Wombie jest o tyle lepsze od zwykłych uspokajaczy, czyli kocykow czy swadllingow, że dziecko się nie rozkopuje.
Tu masz metodę dr. Karpa:
Link do: Metoda dr Harvey'a Karpa, czyli pięć sposobów, które ukoją płacz niemowlęcia. - Tosinkowo

Jest fajny filmik na yt. Warto zobaczyć, niestety nie dałam linku bo coś nie chce mi się wyświetlić :(
Stosowałam na 2, działa cuuuuda.
 
reklama
Link do: Zestaw Mebli Klupś Dalia Pink Wózki, łóżeczka, foteliki samochodowe i meble dziecięce - Sklep Baby Blu
bardzo podoba mi się ten zestaw mebli. Macie jakieś pomysły na jakiś fajny zestaw widziałyście gdzieś Chciałabym cały pokój urządzić :)

Karolina mnie bardzo podobaja sie meble dzieciece fitmy pinio, szczegolnie zestaw marsylia :
Link do: Kolekcja mebli Marsylia - pokój dla niemowlaka lub dziecka w stylu francuskim domków plażowych | Pinio meble dla niemowlaków i dzieci

Sliczny jest tez zestaw moon (szcsegolnie lozeczko):
Link do: Kolekcja Moon | Pinio meble niemowlęce
 
@LILITH znalazłam na forum że kiedyś pytałaś kogoś opinie o bumbleride indie - wiesz coś na ten temat? miałaś do czynienia z britaxem go next? pisałaś kiedyś o britaxach ale nie wiem o jakim modelu. Edit: Troche poczytałam i jesli dobrze rozumiem to pisalas o britax b-Motion 4???
 
Ostatnia edycja:
@Pola@ i inne dziewczyny które posiadają kojec motherhood - czy zwykły od premium różni się czymś poza materiałem? który macie i polecacie? :)
 
Pumelova - ja mam zwykły kojec.
Premium różni się od standardu dodatkowym wyprofilowaniem, co jest ponoć jeszcze wygodniej, no i welurkowa poszewka. Oba kojce różnią się też ceną [emoji6].
Mnie osobiście standard usatysfakcjonowal.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova,
Nie ja miałam Smart i uważam, że jest niebezpieczny dla rączek. Dobrze się prowadzi, szczególnie po plaży i piachu oraz lesie ale podbicie nie takie wow.
Fajny, miękki i zwykła spacerówka, szeroka na boki.
Ale przedluzki do budy dla starszaka uciaaazliwe.
Super z fotelikiem britaxa, ma dobre punkty na testach.

Aa i w wózku musisz na kosz patrzeć. Ten był duży ale za nisko i się brudzil. Lubię też większą zabudowę.

Wrzucę zdjęcia, który.


Ten drugi już wiem, chyba jest w mamawozi??
Jak tak to pamiętam i on jest ponoć rewelacyjny.

B1508881_1290981.jpg
 

Załączniki

  • B1508881_1290981.jpg
    B1508881_1290981.jpg
    525,8 KB · Wyświetleń: 508
reklama
Do góry