reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Ja bym się cieszyła ;) u mnie chusta jest przez to że młody nie daje się odłożyć i ledwo co śpi ;) jakbym nie musiała mieć go 10-15 i więcej godzin na dobę na rękach to też bym nie inwestowała w chusty.
 
Hehe, ja też noszę na rączkach w domu. W chuste pakuje tylko na krótkie psie spacery. Albo jak chce coś odkurzyć czy zrobić sobie jakieś jedzenie, a mały jest wybitnie marudny. [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też ręce, ale czasem mi ich brakuje, szczególnie kiedy miki ma kiepskie dni.

Jeszcze nie przymierzalam się do nosidla, leży w kartonie [emoji6]
Do mnie chusta nie przemawia, na samą myśl o wiazaniu jestem juz spocona [emoji4]
 
Pumelova - i ja dołączam do grona rączkowych [emoji6].
Kręgosłup czuję wieczorem, ale głównie przy prostowaniu się po kąpieli Małej.
A lepiej nie będzie, bo dzieciaczki rosną [emoji55]
 
Pumelova ja mojej nie nosze chwile sie udrze i jej przechodzi za to wycwiczyla moja mame i meza i u nich raczki....



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka ja też dość długo czekam zanim pójdę do niej - jem obiad albo coś robię, ale jak parę minut nie przestaje to jednak podnosze:p ale rzadko już tak jest. Zazwyczaj wystarczy na brzuszek obrócić i spi:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
do mnie też chusta nie przemawiała ;) ale teraz przy drugim nie odkładalnym dziecku szukałam alternatywy... po dzisiejszych konsultacjach indywidualnych kupuję chustę :) wiązania można się nauczyć, a przynajmniej ręce będe miała wolne.
Co do nowideł to Pani z którą miałam spotkanie mówi że można dopiero jak dziecko siedzi
 
Do góry