reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Emol ładny komplet :)

Monti Linoone jestem trzecia która kotów nie lubi ;)

a to jest falbanka co robiła teściowa :)
 

Załączniki

  • 19458111_1524515670902403_1224216761_n.jpg
    19458111_1524515670902403_1224216761_n.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Judith, wow! Jaka ładna. Też mam kontrastową mate w planach, ale ja mam dwie lewe ręce, więc będę kupować [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith widzę że masz takie same koty jak ja na kocyku ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith baardzo mi się podoba, będziemy szyć podobna. Świetnie dobralas wzorki. Dałaś nylon od zewnętrznej strony czy coś milszego bądź grubszego?
 
Dzięki dziewczyny :)

Lilith od zewnętrznej w sensie od spodu dałam grubszą bawełnę z grubym splotem, podobna do codury tyle, ze bez gumowej warstwy. Na około mam 'lamówkę wyciętą z tego samego materiału co kwadraciki - zwykła bawełna, do tego gdzie niegdzie kwadraciki z minky [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja na swiezo ze szpitalnej linii frontu.
Doradzam zaopatrzcie sie w wiekszosc ilosc koszul pizamek dla Was tak goraco jest teraz w szpitalu ze 2 × dziennie sie przbieram bo cala mokra.A dodam ze okno na osciez i wiatrak chodzi.

Aaa i nie zakupujcie duzej ilosci babydream 1 moja mloda wcale duza nie jest bo 3290 a ma przymale...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry