reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Maziajka - dzięki za info odnośnie pieluch. Dzisiaj idę do Rossmana zrobić zasady, to wezmę już "2".
Koszule też miałam w planach dokupić, choć mam już 4 (w tym 2 jeszcze z czasów Jagody... Ale o dziwo są lepsze niż te nowki [emoji1]).


Judith - no kopara mi opadła - cuuuudownie Ci ta mata wyszła [emoji3]. Zdolna bestia z Ciebie [emoji106]
 
reklama
Jakby co to w Auchan te płatki do pupy duże są za 3.99
1498304223-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja z kolei podrzuce że w Pepco są organizery do szuflad różne. Kupiłam dwa takie z małymi przegródkami i do tego dwa takie ala pudełeczka i zostawiłam 15 złotych wiec super. Polecam :)
Ps macie jakiś spis co tam podręcznego macie? Ja widze teraz że brakuje mi szczoteczki do włosków. Nie mam też czopków glicer w razie czego, oliwki do masowania...?
 

Załączniki

  • E90CA309-D687-4B07-B4A5-90F1ACAE4549.jpg
    E90CA309-D687-4B07-B4A5-90F1ACAE4549.jpg
    727,9 KB · Wyświetleń: 165
Oliwka do masowania, ale do szpitala? Chyba niepotrzebna ;)
A do domu ja tez nie mam oliwki. Najwyzej pozniej kupie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pieluszki kupujecie baby dream? Jakie one teraz są?
Na chwilę obecną kupiłam pampersy 2 dlatego ze starsza córka jak się urodziła z wagą 3900 to te w rozm 1 były przykrotkawe i ciągle przeciekały,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olisia ja kupiłam babydream 1 i pampersy 1. Suma sztuk wszystkich 80 wiec na tydzień niecały będą. Jeśli będą za małe, albo będą uczulaly, to nie mam w tym momencie dużych zapasów.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry