reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

reklama
HEJ KOBITKI!

Właśnie wróciłam ze sklepu z przymiarek fotelika. Wiecie ile u nas kosztuje maxi cosi tobi? 999 pln!!!!!!
szok. i to bez żadnych gratisów. A priori xp - 780!!! też bez dodatków.

no i mam teraz dylemat. tobi jest super pod każdym względem, tylko wydaje mi się dosyć mały i chyba Kamila szybko z niego wyrośnie. i tylko to jest minusem, reszta to zalety (oprócz ceny oczywiście)

dobra na razie tyle. lecę jeść pizzę. (ja najbardzie lubię TelePizzę - mniam mniam)
 
Beata, a jaki macie wozeczek?

Gocha-n, a moze przez net zamow fotelik. Na allegro, albo w calineczce. Ja kupowalam w calineczce, ale u nich w sklepie i dostalam 10% rabatu. Tylko ze dokupilam kilka rzeczy i przekroczylo 1000zl i wynegocjowalam rabat z 7% na 10%. Ale dostalam ze wzgledu na to m.in. ze placilam gotowka i bylam u nich osobiscie. Zobacz jak to u nich wychodzi - www. calineczka.pl - z przesylka. Strasznie wysokie ceny u Ciebie.

Pozdrawiam, Agnieszka
 
Aussie fajny ten maclaren - widziałam na żywo. i fajniutkie kolorki (ja strasznie lubię połączenie szarości z dodatkiem jakiegoś intensywnego). a jaki Ty masz?

Agnesa ja też się zdziwiłam, że takie u mnie ceny. na allegro są dużo niższe i do tego super gratisy.
 
reklama
Do góry