reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Gochna - no jeszcze taniej Cę wyniosly te bodziaki ;D ja tez teraz wylapuje na allegro tylko takie korzystne okazje za smieszne ceny ;D
Ida widze w rozu coraz czesciej :D - pasuje jej ten kolorek... choc w bardziej chlopiecych kolorach tez wyglada uroczo - ona ma urode takiej dziewuszki-łobuziaka - Uwielbiam takie dzieciaczki!
 
reklama
Beatka przegapilam akurat ten program gdzie bylo o fotelikach, ale jesli ma sie podobac Adzie to mysle, ze wybrany shantung powienien - jest przesliczny i ma wzorki ;D a tapicerke mamy czarna skore to wszystko do niej pasuje :laugh:
 
Karina to nie przeplace bo dolaczaja tez gratisowo pokrowiec frotte ale chyba nie ma wyboru w kolorze - widzialam jedynie bialy - musze zapytac :)
 
Byłam w Auchan body nie było :( :( :( ale za to kupiłam huggiesy po 0,53 za szt rozmiar 4 ;D ;D ;D

A wczoraj 3 szt body na allegro za 3,26 :laugh: :laugh: :laugh:
 
Tez chcialam kupic pokrowiec na fotelik Tobi, ale jak mi zaspiewali 130zl to na razie podziekowalam :) Ale chyba jak jest pokrowiec to tapicerka fotelika juz nie odgrywa prawie zadnej roli :)
Jednak bardzo chcialabym miec pokrowiec, bo co kilka tyg. albo i czesciej mozna wyprac i dzidzius siedzi w czystym. Szkoda ze nie daja gratis do Tobiego, bo pewnie szkoda mi bedzie wydac 130zl :(
 
Hej Dziewczynki!

Niestety wtopilam z ta spacerowka kupiona na ebay'u. Beznadziejna... Ledwo cholera jezdzi!! No i dzis sie wkurzylam i kupilam calkiem nowy wozek Chicco 0.5.

ct0.jpg


CZy ktoras z Was go moze ma? Jak tak to jak sie sprawuje? Nie jestem przekonana, czy dobrze zrobilam, bo jednak jest ciezki 7.5kg, a mi chodzilo o cos lekkiego, zeby bylo dobre w podroz - ale zeby sie rozkladalo do lezenia... Ach no i po zlozeniu jest dlugi jakis. Jeszcze narazie go nie bede uzywac i jesli znajde cos lekkiego, to oddam ten wozek do sklepu - jesli mi sie uda. :D
 
Nie mam ale na zywca widziałam i wygląd super ja do wózków ważących 4-5 kg nie mam przekonania wydają mi sie mało trwałe ::) :p
 
reklama
Kurcze mysle i mysle i doszlam do wniosku, ze jednak oddam ten wozek. Mam nadzieje, ze przyjma spowrotem! Ladnie zapakuje i w ogole... :p Kupilam ten wozek w chwili totalnego wkurzenia ta beznadziejna spacerowka z ebay'a a tymczasem nie tego potrzebujemy. Nam jest potrzebny leciutki, poreczny wozek, ktory bedzie mozna wziac do samolotu i spakowac do malego auta moich rodzicow. Ten wozek co kupilam jest za ciezki (7.5kg) i za duzy. Jest super, ale to nie to co nam trzeba.

Oto co wypatrzylam. Wazy tylko 4.5, troche sie rozklada do pol lezenia i jest to Steelcraft Swiftlite.

stroller.jpg
 
Do góry