reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
Olcia85 - kupilam huggiesy z kubusiem rozmiar.3 , tak zeby juz byly w domu. I one sa inne niz roz. 2 - sztywniejsze i takie mniej przyjemne... takie jest moje odczucie. takie samo mialam jak przechodzilam z 1 na 2.
My i tak na razie jedziemy na rozmiarze2 !!! hehe
 
My kupujemy Pampersy. Przy starszej córce próbowałam Huggies ale są okropne, twarde, sztywne i dziecku chyba niewygodnie ale to były te classic. Może inne są lepsze nie wiem.
 
my tez uzywamy tylko pampersow. probowalismy innych ale u nas sie nie sprawdzily.
zreszta tutaj sa bardzo czesto promocje na nie wiec nie wychodzi tak drogo.
 
Stopi- nie mam porównania jak wyglądają roz. 2... ale te w rozmiarze 3 rzeczywiście trochę sztywne. Teraz już zmieniliśmy na 4 i są takie same jak 3. Ale jak trafię na jakąś promocje Pampersów, to na pewno kupię. Huggisy kupiłam tylko dlatego, że była ta promocja.
Choć szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby Mati źle się czuł w tych pieluchach, wiec chyba mu nie przeszkadza, że są trochę sztywniejsze... Szukałam wczoraj w Kaufflandzie tych Wickies, ale akurat nie było naszego rozmiaru:-( Może następnym razem się uda, to sprawdzę jakie są.
Willsonka- wrzuć jakieś zdjęcie tych pieluch :tak:
 
My kupujemy Pampersy. Przy starszej córce próbowałam Huggies ale są okropne, twarde, sztywne i dziecku chyba niewygodnie ale to były te classic. Może inne są lepsze nie wiem.

Róznica miedzy classic, a premium jest bardzo duza!! To zupelnie inna półka pieluch :tak::tak::tak::tak: No i róznica w cenie tez spora :tak: Chyba,ze sie trafi na taka promocje jak Olcia85

olcia85 - ja i tak zostaje przy Huggiesach .... moze jeszcze trafie na jakas dobra promocje przed swietami..
 
Dziewczyny co uzywaja PAMPERSOW to w Superpharmie jest jakas promocja- 168szt tylko nie wiem za ile dokladnie , bo chodzialm w kolko i nie widzialam ceny upsss za to mi cene za Huggiesy podniesli :wściekła/y:
 
reklama
Do góry