reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
Beata26 ja place ok 18 Euro za 88 pampersow rozmiar 4, albo 23€ za 120 i to zazwyczaj w promocji :szok: Pewnie te twoje w jakiejs hurtowni kupuja...
 
Poniewaz mam coraz mniej sil na targanie malego w nosidle to mam pytanko: czy przymierzacie sie juz do spacerowki? A moze jeuz wszystkie jezdzicie tylko nie ja? ;-) Kupujecie nowa czy bedziecie uzywac tej z wozka wielofunkcyjnego?
Co polecacie?

Chcialabym poczytac troche opinii bo niedlugo czas na wycieczke do sklepu :tak:
 
Poniewaz mam coraz mniej sil na targanie malego w nosidle to mam pytanko: czy przymierzacie sie juz do spacerowki? A moze jeuz wszystkie jezdzicie tylko nie ja? ;-) Kupujecie nowa czy bedziecie uzywac tej z wozka wielofunkcyjnego?
Co polecacie?

Chcialabym poczytac troche opinii bo niedlugo czas na wycieczke do sklepu :tak:

ja mam spacerówke od wózka wielofunkcyjnego,ale ze gondolke mam w domu i drzemki Adulka ucina sobie w wózku to jeszcze nie zmieniłam na spacerówke,jeszcze skarbek sie miesci w gondolce, a spacerówke założe jak mała bedzie juz stabilnie siedziałą wiec bedzie to chyba w połowie marca.... i wówczas bede chodziła na spacerki w spacerówce.
 
Poniewaz mam coraz mniej sil na targanie malego w nosidle to mam pytanko: czy przymierzacie sie juz do spacerowki? A moze jeuz wszystkie jezdzicie tylko nie ja? ;-) Kupujecie nowa czy bedziecie uzywac tej z wozka wielofunkcyjnego?
Co polecacie?

Chcialabym poczytac troche opinii bo niedlugo czas na wycieczke do sklepu :tak:


My jestesmy jeszcze w gonoli. Maly miesci sie tam akurat. Zime, a tym bardziej te mrozy chcemy przetrwac w gondoli, bo jest cieplej.
Spacerowka bedzie z wozka wielofunkcyjnego. Do niej przejdziemy jak maly bedzie mial naprawde malutko miejsca w gondoli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja też w Gondoli. I jeszcze w niej pojeździ. Ja mam wózek jane nomad i w nim jest możliwość aby dziecko siedziało. Także mam ala spacerówkę tylko zabudowaną.
 
Do góry