reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

My też mamy wózek wielofunkcyjny, więc spacerówki kupować nie będziemy, no chyba, ze kupimy taką jakąś składaną aby była w samochodzie tylko na wyjazdy, bo ta od obecnego wózka jest całkiem spora, my jeszcze też w gondoli jeździmy, ale już niewiele miejsca w niej zostało, mam nadzieję, ze już takich mrozów nie będzie, :baffled::baffled::baffled: bo inaczej może być kiepsko ;-);-);-)
 
reklama
Moje 'Malenstwo' sie juz do gondoli nie miesci, jak cos to jezdzimy w spacerwce na plasko rozlozonej, a i tak juz duzo miejsca nie zostalo :baffled:

Tez mam wozek wielofunkcyjny, ALE:
-ma duze pompowane kola, wiec do lasu jak znalazl, ale w zimie to czesciej do miasta jezdze
-jest ciezki i duzy po zlozeniu
-trudno mi go samej zesmykac z 1pietra i z powrotem
- nie umie go wsadzic do bagaznika mojego autka, tylko do naszego combi sie miesci
- wybieramy sie na wakacje, wiec jakis nie zajmujacy duzo przestrzeni wozek by sie przydal

I to chyba lista moich zazalen :tak: Teraz musze wybrac dokladne przeciwienstwo :-D Mam faworyta,jak ktoras ma to bylabym wdzieczna za opinie, a jak nie to przeanalizujcie i wytknijcie mi bledy w mysleniu, bo dla mnie to on jest prawie idealny (bylam juz nawet na jezdzie probnej :-D) :tak:
Peg Perego Pliko P3 Completo
alternatywa jest spacerowka z Hauck
fajna spacerowka hauck (876784109) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK - HAUCK SHOPPER 6 RETRO - BLUE sklep internetowy zabawki Wrocław
albo cos takiego:
ESPRIT Liegebuggy SUN Design Basic BLACK: Amazon.de: Baby
 
Anni- ja nie znam się na spacerówkach, bo jeszcze nie używamy, a i tak mamy wózek wielofunkcyjny... Ale powiem Ci, że mam złe doświadczenia ze spacerówkami na takich kółkach:-( Moi rodzice mają coś takiego dla przyszywanego brata. Bardzo ciężko się nimi jeździ, szczególnie po nierównym terenie. Koła uciekają na boki i nie amortyzują... Ale tak jak pisałam nie znam się za bardzo. A poza tym nie wiem czy na przykład można kupić takie mniejsze spacerówki na innych kołach...
 
Też już kiedyś oglądałam takiego Pana na ąllegro, byłby super dla sostrzeńca jak byłmniejszy, bo on tylko się metkami bawił

:-D:-D:-D
skad ja to znam ... nasz Franciszek bierze pluszaka do raczek a nastepnie szuka metki w ktora potrafi wpatrywac sie kilka minut...
... albo uczy sie chinskiego albo sprawdza czy firmowka ;-)
dlatego pomyslalam o tej zabawce ale nie wiem czy kumulacja metek bedzie atrakcyjna dla mojego ksiecia ;-)
 
reklama
Lena jezdzi w spacerowce juz prawie 3tyg, ANNIE my akurat mamy od kompletu INGLESINE CLASSIC BALLESTRINO, wiec stelaz tez jest spory przez bardzo duze kola, To co dla mnie jest wazne to to ze moge rozlozyc spacerowke na plasko, w pozycji siedzacej mala by nie wytrzymala 5h na spacerze,I plus ze mam ja przodem do siebie (mam kontrole czy sie nie zsuwa kombinuje mimo ze sa pasy) A i u mnie sprawdzila sie duza budka. dobrze chroni,
Pozniej mala chce przeniesc do Maclarena Quest. ale na razie jest za mala do tej spacerowki, przymierzalam ja w sklepie.

Na malych kolkach brdzie bardzo teleoac na nierownosciach i po snigu tez ciezko, Jak dziecko jest juz duze to ok, . ale tak jak nasze ok,6msc to moze byc im nie wygodnie, tak mysle
Moze sprobuj na razie ta spacerowke co masz w zestawie, nawet jak jest ciezka , Poprostu zobacz czy Twoj Maluszek zaakceptuje jazde w spacerowce, My akurat mamy jeszcze miejscew gondoli, ale nie chcialo mi sie latac z gondola samolotem,
 
Ostatnia edycja:
Do góry