reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

A ja ostatnio byłam u lekarza, i była tam gazeta DZIECKO a w niej ranking pampersów. Maksymalną ilość punktów dostały Pampersy i niejakie Wickes, produkowane dla firmy kaufland. Wszystkie pozostałe miały niższe noty. Poprosiułam teściową by mi kupiła te pieluszki. W gazecie pisało że 56 szt kosztuje 25zł. Jak wypróbuje to dam znać:)
One może tanie są ale są one na wierzchu z ceraty i skóra dziecka nie oddycha wiem bo pracuje w Kauflandzie i widziałam jak nie raz były paczki rozwalone i raz kupiłam dla Wiktoria jak była mała
 
reklama
Willsonka to daj znać co o nich sądzisz?? Bo ja je używam i jestem bardzo zadowolona. :tak::tak: Przy czym my mamy te maxi czyli 7-14kg. I żeby było zabawniej bardziej się opłaca kupić małą paczke niżeli dużą.


Dada biedronkowa była fajna jak Dominik był mały teraz po prostu masakra.
Jeszcze dobre są te z Rossmanna. :-)Ale nie te babydream tylko te drugie.... Baby Diapers.

P.S. Słonce gdzie Ty w nich widziałaś ceratę???????????????
 
ja używałam pampersów polskich, niemieckich i teraz mam dadę. Ogólnie polskie pampki są the best, ale dada też nie odbiega, nie przeciekają, nie są jakieś sztywne jak np huggisy, mała ma suchą pupcię bez odparzeń i jedyne co mi w nich przeszkadza to zapach jakiś taki chemiczny . Ale cena to ok 43gr za szt a oryginalne pampersy to ok 61gr wiec jak Julii służą tańsze to po co mam przepłacać. Ale i tak kupuję na zmianę polskie z niemieckimi i dadę, żeby jej pupcię przyzwyczajać do róźnych pieluszek.
 
Jak dla mnie to one są bardziej miększe niż jest Dada.:-)
Ale wiadomo, co tyłeczek to inne potrzeby. Bo my Pampersów np nie tolerujemy w ogóle. Natomiast macałam te Pampersy tylko dla chłopców Active boy i są po prostu rewelacyjne.:tak::tak:
 
Muszę sprawdzić te Wickes bo Kaufland mam dosłownie pod nosem i tam zaopatruje się w większośc rzeczy dla małego :tak: Nie skłamie, że jestem tam średnio co 2 dzień :-D
 
Ja używam dada biedronkową i jestem zadowolona, jak Filipek był mały miał troszkę odparzeń (ale lekarz twierdził, że przez zielone kupki), także niekoniecznie to wina pieluszek. A teraz prawie wogóle maści nie używam i zero odparzeń - używam 7-18. W sumie przez 4 miesiące nawet jednego opakowania kremu nie zużyłam.
 
Makro, Dominik te biedronkowe po prostu przesikiwał na maxa.:szok::-( Ale odparzeń też nie miał. Zresztą z żadnych nie miał!
I dlatego krem do du..y u nas jest w ogóle nie używany:-)
 
A ja najbardziej jestem zadowolona z Huggiesow z kubusiem puchatkiem i na nie jest duzo i czesto roznych promocji. Mozna kupic 104szt.za 49zl, a 90szt, za 38zl-42zl. Przetestowalam tez Huggisy classic - one sa tansze i tez dobre. Z Rossmanowskich pieluch bylam tez zadowolona. Pampresy jak dla mnie sa najgorsze i jedzie od nich strasznie chemia. Jak uzywalam ich naprzemiennie z innymi pieluchami to bylo wszystko dobrze, jednak jak uzywalm ich tylko przez 4 dni z rzedu to mialam wrazenie,ze zaraz alej sie pupa odparzy.
Dodam,ze u nas sa ogrmnie ilosci siuskow (to chybaz brakiem kup ma zwiazek) i pielucha po 3h jets bardzo ciezka i pampersy potrafily byc przesikane ;-(
 
reklama
a u was tez tak pampersy zdrożały?? ostatnio bylam w realu i huggiesy kosztowaly 50 zł a classic 44 :wściekła/y:a zawsze byly za 39, niewiem \jak w innych sklepach,my od poczatku mamy huggiesy i sa super bo maja u gory taka gumke i kupka nie idzie do gory, a teraz wyjotkowo mamy pampersy bo tesciowie kupili przy okazji.
 
Do góry